facebook instagram telegram www.pezeshkonline.ir
محاسن استفاده از مزوگان
دکتر کاوه کریمی راد - متخصص پوست ، مو و زیبایی

محاسن استفاده از مزوگان

دکتر کاوه کریمی راد [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]

آدرس وب سایت : www.drkarimirad.ir
آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، مجتمع ایران زمین ، طبقه دوم ، واحد 205 تلفن مطب : 31315735 - 031
محاسن استفاده از مزوگان


تنظیم دقیق دوز تزریقی در کلیه نقاط
سرعت بالای دستگاه
کاهش احساس درد یا ناراحتی بیمار می باشد.
بیماران تحت درمان، درد ناشی از این عمل را کمتر از یک نیشگون ملایم کوتاه مدت ابراز می نمایند.
مزوگان انواع مختلفی دارد که توسط شرکت ها و کشورهای مختلف ساخته شده است. مزوگانی که در این کلینیک برای شما مورد استفاده قرار می گیرد از بهترین، دقیق ترین و سریع ترین مزوگان های موجود در دنیا بوده و ساخت کشور آمریکا می باشد.

در این قسمت لازم می دانیم که به توضیح طریقه درمان چند مشکل پوستی توسط مزوتراپی بپردازیم.طریقه درمان چاقی موضعی، پف زیر چشم و غبغب توسط مزوگان بدین صورت است که داروی مورد استفاده، چربی موضعی را آب نموده و سپس این چربی توسط جریان خون به سمت کلیه و روده ها حمل و سپس بدون تغییر در عملکرد این دو ارگان، چربی دفع می گردد. در طی درمان چاقی موضعی توسط مزوتراپی پس از تزریق دارو ابتدا سطح ناصاف پوست یکنواخت می گرددو سپس کاهش در قطر محل تحت درمان ایجاد می شود.

کاربرد دیگر این روش جهت بیماران درمان شده با لیپوساکشن می باشد که پوست ناصاف و ناهموار آنها به دنبال عمل، توسط مزوتراپی یکنواخت می شود.در طی درمان ریزش مو توسط مزوتراپی، تأثیر اولیه به صورت کاهش ریزش مو در طی حمام یا برس زدن بوده و پس از 7-6 ماه آثار رشد موهای جدید نمایان می گردد.در طی عمل جوان سازی پوست توسط مزوتراپی ابتدا درخشندگی پوست شما نمایان گشته و سپس به تدریج منجر به سفت شدن پوست و افزایش الاستیسیته پوست می گردد و از طرف دیگر این روش پیری پوست را نیز متوقف می کند.استفاده از مزوتراپی به عنوان مکمل روش های جراحی، تزریق بوتوکس، فیلر و میکرودرم ابرشن از مؤثرترین موارد کاربرد مزوتراپی می باشد.امروزه برخی از پزشکان جهت تزریق بوتوکس نیز از این دستگاه استفاده می نمایند.

معایب مزوتراپی
گرچه مزوتراپی در آمریکا و اروپا جزء روش های به صرفه و ارزان محسوب می شود ولی گرانی داروهای مورد استفاده در ایران آنرا به یک روش پرهزینه تبدیل کرده است. پس به یاد داشته باشید تنها در صورتی اقدام به مزوتراپی نمایید که وضعیت اقتصادی شما اجازه پرداخت هزینه درمان را بدون استرس و نگرانی میسر سازد.

دکتر مهدی طرزی - جراح زیبایی بینی
پیامهای بهداشتی
كشيدن سيگار در اماكن عمومي ، تجاوز به حقوق ديگران است


مطالب پزشکی پر بازدید
وب سایت های پر بازدید پزشکان