facebook instagram telegram www.pezeshkonline.ir
دستگاه لیزر لازمیک
دکتر عفت محمدی - پوست و مو

دستگاه لیزر لازمیک

دکتر عفت محمدی [ پوست و مو ]

آدرس وب سایت : www.dreffatmohammadi.ir
آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شیخ صدوق شمالی ، ساختمان بانک شهر ، مجتمع تک نگین ، طبقه سوم تلفن مطب : 36635516 - 031
دستگاه لیزر لازمیک

دستگاه پیشرفته ی روسی به نام لیزر لازمیک مجهز به پروتکل درمانی کاهش اشتها و افزایش متابولیسم بدن، شما می توانید بعد از عمل با دستگاه اُلترازد و رفع صد در صد چاقی های موضعی به یک پکیج کامل لاغری دست یابید و هرگز تا پایان عمر برگشت چاقی را تجربه نخواهید کرد. این دستگاه روسی، به جرأت درمان همه ی دردهاست!!! ولی کارهایی که عمدتاً در این مرکز صورت می گیرد :

1- کاهش اشتها و افزایش متابولیسم پایه :
این دو اثر که مکمل یکدیگر می باشند توسط این لیزر انجام گرفته و در کنار عمل التراسونیک لیپوساکشن با دستگاه اُلترازد می تواند نتیجه ای در حد معجزه داشته باشند و حتی افرادی با وزن بالای 100kg نیز کیلوهای اضافی را به تدریج و بدون عمل های تهاجمی از دست بدهند. لازم به ذکر است که با دستگاه لیزر لازمیک به تنهایی ماهیانه 5 کیلو را به راحتی از دست می دهید!!

2- جوانسازی :
جوانسازی که اصطلاحاً این تکنیک Laser Phoresis نامیده می شود، توسط دو پروب که روی این دستگاه تعبیه شده صورت می گیرد. در آن واحد از یک پروب ژل هیالورونیک اسید از روی پوست به لایه های عمقی پوست وکیوم می گردد و از پروب دیگر لیزر، امواج بی ضرر لیزر به آن لایه ها تابانده می شود و تمام اِلمان های جوانسازی را در ناحیه فعال کرده و طی 6-5 جلسه جوانسازی کاملاً بی عارضه و واقعی را تجربه می کنید.این روش در واقع ترکیبی از دو روش مؤثر مزوتراپی و لیزر است.

3- درمان دیابت :
این روش علاوه بر درمان دیابت تیپ I و II از ابتلا افراد مستعد به دیابت که در حال حاضر چاق هم هستند، جلوگیری می کند. در واقع پکیج کامل و بسیار عالی درمان دیابت در این دستگاه نهفته است. دستگاه لازمیک با تحریک و ترشح انسولین از سلولهای بتای ( Beta ) لوزالمعده، سطح قند خون بیماران تیپ I و II را بالا برده و همراه با پروب وریدی افزایش متابولیسم پایه ی قند خون را پایین می آورد و در آن واحد با دو مکانیسم به بیماران کمک می کند.

به جای استفاده از داروهای شلاق زننده ( از بین برنده ی سلولهای بتا ) از این معجزه ی قرون اخیر استفاده کنید و نه تنها سلولهای مترشحه ی انسولین تان را با تأثیرات مثبت لیزر بیشتر می کنید بلکه عمرتان را طولانی تر و با مکانیسم افزایش متابولیسم پایه ی قند خون را به راحتی کنترل نموده و اشتهای کاذبتان را از بین ببرید. علاوه بر این در موارد شدید از داروهای کمتری استفاده نمایید و حتی مصرف انسولین تان را کاهش دهید.

* برای شروع درمان با کلیه ی مدارک و سوابق پزشکی تان جهت اولین مشاوره به مطب مراجعه نمایید تا پروتکل درمانی تان به سرعت شروع گردد و سالهای متمادی به کمک لیزر، این کشف جادویی انسان درمان شوید

دکتر مهدی طرزی - جراح زیبایی بینی
پیامهای بهداشتی
با تشويق مناسب به كودك كمك كنيد تا خوب و بد را تشخيص دهد


مطالب پزشکی پر بازدید
وب سایت های پر بازدید پزشکان