facebook instagram telegram www.pezeshkonline.ir
پاک کردن تتو با ليزر کيوسوئيچ
دکتر معصومه امامی سیگارودی - پوست ، مو و زیبایی

پاک کردن تتو با ليزر کيوسوئيچ

دکتر معصومه امامی سیگارودی [ پوست ، مو و زیبایی ]

آدرس وب سایت : WWW.dr-Emami-medspa.ir
آدرس مطب : رشت ، گلسار ، نبش خیابان 86 ، برج کاوه ، بلوک 2 ، طبقه 5 تلفن مطب : 33111257 - 013
پاک کردن تتو با ليزر کيوسوئيچ


در حال حاضر لیزردرمانی، بهترین گزینه برای پاک کردن تاتو محسوب میشود، زیرا قابلیت آن را دارد که رنگ تاتو را بدون ایجاد هیچگونه جراحت و جای زخم، برطرف کند.سیستم لیزر کیوسوئیچ یک دستگاه پیشرفته پزشکی است که برای تولید طول موجهای خاصی از نور طراحی شده است. نور تولید شده با طول موج مورد نظر توسط بافت هدف که در این مورد، همان ماده رنگی تاتو میباشد، جذب میشود.

ضربان (پالس) لیزر کیوسوئیچ تنها در کسری از ثانیه انجام میگیرد و این قابلیت را برای پرتو لیزر فراهم میکند که با کارآیی بالایی از پوست عبور کند و با تولید حداقل گرما به طور مؤثری توسط ذرات جوهر تاتو جذب شود.جذب سریع انرژی امواج لیزر باعث میشود که ذرات رنگ تاتو تخریب شده و به اجزای ریزتری شکسته شود. سپس این ذرات ریز توسط سازوکارهای فیلتراسیون طبیعی خود بدن، تمیز و دفع میشوند.

بطورکلی فرایند پاک کردن تاتو به وسیله نور لیزر طی دو مرحله اصلی انجام میشود :
شکستن ذرات ماده رنگی تاتو و تبدیل آن به ذرات ریزتر به وسیله لیزر که طی چند جلسه درمانی متوالی انجام میگیرد. قابلیت پالایش طبیعی خود بدن در جذب ذرات خارجی و دفع آنها به بیرون که در فاصله زمانی بین جلسات متوالی انجام میشود.سه نوع مختلف فناوری لیزر برای استفاده اختصاصی در پاک کردن تاتو طراحی شده است که در هر سه از تکنیک کیوسوئیچ استفاده میشود.

در این تکنیک نور لیزر با پالسهایی با طول موج کوتاه و دارای انرژی بسیار زیاد تولید میکند. این سه فناوری لیزر عبارتند از: لیزر کیوسوئیچ روبی لیزر کیوسوئیچ الکساندرایت لیزر کیوسوئیچ ان دی یاگ که جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری در این رده از لیزرها میباشد و قابلیت خاصی در پاک کردن رنگهای قرمز، آبی و مشکی دارد

دکتر مهدی طرزی - جراح زیبایی بینی
پیامهای بهداشتی
وفاداري دوجانبه همسران وحفظ قداست خانواده يک راهکار پيشگيري از اچ.آي.وي/ايدز است .


مطالب پزشکی پر بازدید
وب سایت های پر بازدید پزشکان