facebook instagram telegram www.pezeshkonline.ir
شش روش برای بازیافت تفاله قهوه (قسمت اول)
دکتر منصور ریسمانچیان - پزشک عمومی

شش روش برای بازیافت تفاله قهوه (قسمت ا ...

دکتر منصور ریسمانچیان [ پزشک عمومی ]

آدرس وب سایت : www.rismanchian.ir
آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم تلفن مطب : 32207810 - 031
شش روش برای بازیافت تفاله قهوه (قسمت اول)

کود گیاهان
تفاله های قهوه را دور نریزید. آنها پر از مواد غذایی کاملی هستند که گیاهان اسید دوست شما به آن نیاز دارند. آن ها برای بوته های رز، آزالیا ، گیاهان همیشه سبز و کاملیا بسیار مناسب هستند. ته نشین ها ی باقی مانده در فیلتر قهوه سازها از ته نشین های جوشیده در قهوه جوش بهترهستند.این تفاله ها حاوی نیتروژن بیشتری هستند.

گربه ها را از باغ دور نگه دارید
اگر ترکیب پوست پرتغال و ته نشین قهوه را در باغچه و در پای گیاهان خود بپاشید بچه گربه ها دیگر باغچه شما را مکانی برای قضای حاجت خود نمی دانند. این ترکیب، کودی بسیار عالی هم خواهد بود.

فریزر را گندزدایی کنید
از شر بوی غذای گندیده بعد از خاموش شدن فریزر راحت شوید. چند کاسه را از قهوه تازه یا تفاله قهوه پر کنید و آن ها را شب تا صبح در فریزر قرار دهید. اگر میخواهید رایحه ای بهتر داشته باشید چند قطره وانیل به آنها اضافه کنید.

ادامه دارد ...

از مطالب دکتر منصور ریسمانچیان ( حوزه ی تغذیه ، پوست و مو در اصفهان ) برای سلامتی ،و پیشگیری از بیماری های خود و عزیزانتان استفاده فرمایید و در صورتی که مطلب را مفید تشخیص دادید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

دکتر مهدی طرزی - جراح زیبایی بینی
پیامهای بهداشتی
در زمان ابتلا به سرماخوردگي و آنفلوانزا از دست دادن و روبوسي با ديگران خودداري كنيد


مطالب پزشکی پر بازدید
وب سایت های پر بازدید پزشکان