facebook instagram telegram www.pezeshkonline.ir


حجم دهی شقیقه آری یا نه ؟
دکتر هما فاتحی - پوست و مو

حجم دهی شقیقه آری یا نه ؟

دکتر هما فاتحی [ پوست و مو ]

آدرس وب سایت : www.drfatehi.ir
آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309 تلفن مطب : 32245018 - 031
حجم دهی شقیقه آری یا نه ؟

یکی از بخش هایی که در زیبایی وجوانسازی صورت تاثیر قابل ملاحظه ای دارد شقیقه های تو پر است .این مطلب با نگاه به چهره های لاغر که شقیقه های گود رفته دارند و تاثیر نا مطلوب آن بر زیبایی بیشترمشخص میشود نوشته شده است.
ناحیه شقیقه دراثر رژیمهای لاغری ویا افزایش سن بتدریج خالی می شود واین امر چهره را نازیبا می کند. پرکردن شقیقه به همخوانی گونه با کنار خارجی صورت و یکدست شدن چهره کمک میکند .

پر کردن شقیقه به دو روش میسر است :
- تزریق ژل در شقیقه
- تزریق چربی در شقیقه

در تزریق ژل در شقیقه با استفاده از فیلر های اسید هیالورونیک ناحیه شقیقه پر میشود . در تزریق ژل درشقیقه این امر با استفاده از بی حسی موضعی و اندکی بی حسی تزریقی و در عرض چند دقیقه ممکن است .
در تزریق چربی درشقیقه معمولا به قصد همخوانی با بقیه صورت و همراه با تزریق گونه در صورت لزوم تزریق در ناحیه شقیقه نیز انجام خواهد شد و مجموع این دو تزریق ، حالت محدب وانحنای زیبایی در کنار خارجی گونه ایجاد می کند.

ما در تزریق چربی در شقیقه قابلیت تزریق حجم های بیشتر از فیلر در ناحیه شقیقه داریم و این کار معمولا طی 2- 3 جلسه نتیجه دلخواه را حاصل خواهد کرد.
جهت تزریق چربی در شقیقه معمولا برداشت از محلهایی مانند کنار خارجی ران یا پهلو انجام میشود . ابتدا در این محلها سرم حاوی ماده بی حسی تزریق میشود سپس چربی جدا سازی شده برداشت می گردد .( در مقاله تزریق چربی توضیحات کامل داده شده است)

در صورت در نواحی مد نظر بی حسی موضعی تزریق میشود و تزریق چربی در شقیقه با دقت و حوصله در محل های مورد نظر انجام میگردد. این فرایند 2- 4 ساعت به طول می انجامد . تزریق چربی در شقیقه با توجه به حجم زیاد قابل تزریق و هزینه مناسب ،برای حجم دهی صورت روشی به صرفه و با توجه به تامین مواد اولیه از بدن ایجاد حساسیت نخواهد کرد

- آنچه در مورد تزریق چربی باید بدانیم

- iبهترین درمان لاغری صورت چیست؟

پکیج درمانی گودی زیر چشم

پاسخ به پرسشهای رایج در مورد تزریق چربی

دکتر علیرضا واعظ شوشتری - متخصص پوست و مو
پیامهای بهداشتی
آيا مي‌دانيد متوسط سن اولين مصرف سيگار در کشور ما به 12 سالگي تقليل يافته است؟


مطالب پزشکی پر بازدید
وب سایت های پر بازدید پزشکان