facebook instagram telegram www.pezeshkonline.ir
جوانسازی دست ها
دکتر پرستو خسروانی - متخصص پوست ، مو و زیبایی

جوانسازی دست ها

دکتر پرستو خسروانی [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]

آدرس وب سایت : www.drkhosravani.ir
آدرس مطب : شهرکرد خیابان کاشانی نبش خیابان وارث جنب اداره حج و اوقاف کوچه بیست وچهار تلفن مطب : 32263360 - 038
جوانسازی دست ها

جوانسازی پوست دست کلینیک دکتر خسروانی شهرکرد بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی شهرکرد کربوکسی تراپی، تزریق ژل یا فیلر و لیزر کک و مک

دست ها یکی از اولین مکان هایی هستند که علائم هشدار دهنده پیر شدن در آن جا آشکار می شود. حتی اگر گام های لازم را برای جوان ماندن صورت و گردن دنبال کنید، باز هم آسیب دیدگی ناشی از نور خورشید، دست ها را دچار چین و چروک کرده و می تواند پیری را روی این اندام نشان دهد. تکنیک های موثر زیادی برای جوانسازی دست شما، بهبود کیفیت و بافت پوست آن و کاهش چروک و برجستگی های روی این اندام وجود دارد.

جوانسازی دست با کربوکسی تراپی
برای جوانسازی پوست دست با کربوکسی تراپی گازCO2 زیر پوست تزریق می شود تا چین و چروک روی پوست دست از بین برود و ظاهر زیبایی در پوست پشت دست بوجود آید.
با تزریق گاز CO2 که یک گاز غیر سمی می باشد می توان با افزایش اکسیژن، افزایش گردش خون و تولید و ساخت کلاژن و الاستین جدید چین و چروک و تیرگی پوست را از بین برد و از ظاهر زیبا و شادابی که در پوست بوجود می آید لذت کافی را برد، این تزریق هیچگونه عارضه خاصی را بوجود نمی آورد و روش بسیار ایمن و تاثیر گذار می باشد.

جوانسازی دست با تزریق چربی
روش تزریق چربی بهبودی قابل توجه در نتایجی که جراحان زیبایی با بکارگیری چندین روش مختلف به آن دست می یابند، ایجاد نموده است.
- چربی مورد نیاز از طریق لیپوساکشن از ناحیه هایی از بدن خود بیمار، مانند شکم، ران، پشت بدن و اطراف لگن گرفته می شود که دارای بافت و چربی اضافی است.
- سپس چربی خالص و مجدد در دست تزریق می شود.
- چربی در لایه های مختلف پوست در سطح های چندگانه تزریق می شود تا بافت چربی به صورت خطی و هموار انباشته شود و حالت لاغری ناخوشایند دست از بین برود.
- برش لیپوساکشن با چسب بسته م شود.

جوانسازی دست با تزریق ژل
تزریق ژل می تواند بهبود قابل توجهی در ظاهر دست های پیر ایجاد کرده، رگ ها و تاندون های برجسته را پنهان و محو کرده و ظاهری گوشتالو، پر و جوان در دست ها ایجاد نماید. پس از تزریق ژل، دست ها گوشتالوتر شده و ظاهری پرتر و جوان تر در دست ها ایجاد می شود. علاوه بر این، ژل ها موجب رفع چین و چروک ها نیز می شوند.
- ژل در چند نقطه از دست تزریق می شود.
- ژل در لایه های مختلف پوست در سطح های چندگانه قرار می گیرد تا حالت برآمدگی استخوان ها، تاندون ها یا رگ ها از بین برود و دست پر شود. این تزریق ته رنگ مایل به آبی بسیار محوی را روی پوست به جا می گذارد.

جوانسازی دست با رفع کک و مک با لیزر
یکی از روش های جوانسازی دست، درمان کک و مک با لیزر می باشد. معمولا درمان کک و مک با لیزر درمانی موفقیت آمیز بوده و رضایت بیماران را در پی دارد.
این نکته را به یاد داشته باشید که امکان بازگشت کک و مک های پوستی پس از درمان لیزری کک و مک بالاست. اگر پس از درمان با لیزر، با کرم های ضد آفتاب، دستکش و تغذیه مناسب، از پوست خود در برابر اشعه خورشید محافظت کنید، حداقل 4 سال و حداکثر 7 سال پوست بدون کک و مک خواهید داشت.

دکتر علیرضا واعظ شوشتری - متخصص پوست و مو
پیامهای بهداشتی
تشويق و تحسين بايد به رفتار باز گردد نه به شخصيت کودک


مطالب پزشکی پر بازدید
وب سایت های پر بازدید پزشکان