facebook instagram telegram www.pezeshkonline.ir




سوال پزشکی کاربر

سوال :

سلام وقت بخير ببخشيد من ماه قبل بخاطر جوشاي صورتم به دكتر مراجعه كردم و برام ال دي تجويز كردن چون تو سونو گفتن كيست ريز زياد داري و موهاي زائدمم زياد شده ولي من به پيشنهاد دكتر داروخانه كه دوستم بودن ياسمين گرفتم گفتن اين خيلي بهتره از روز دوم پريودم ياسمين ميخورم يني الان ٤ روزه ولي پوستم بدتر شده جوشاي قرمز زيادي درومده رو صورتم ازمايش هورموني هم رفتم جوابش خوبه نرماله .به نظرتون قرصو بايد عوض كنم؟قرص نميسازه بهم يا طبيعيه؟جواب ميده اين قرص يا بايد عوضش كنم؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد


دکتر منصوره پژمان منش [ متخصص جراحی زنان ، زایمان و فلوشیپ نازایی ] :

سلام دوست عزیز. جوش صورت و پوست چرب از علایم و عوارض تخمدان پلی سیستیک هست . قرصهای هورمونی بطور کلی تقریبا اثرات مشابه دارند. تحرک و رژیم کم پرب و کم کربو هیدرات را مد نظر قرار دهید. [ 1398-03-30 ]




آدرس مطب : اصفهان ، دروازه شیراز ،ابتدای خ چهارباغ بالا ،نبش کوی بهار آزادی ،مجتمع بهار ،طبقه دوم واحد 205
تلفن : 36206186 - 031
پیامهای بهداشتی
در زمان ابتلا به سرماخوردگي و آنفلوانزا از دست دادن و روبوسي با ديگران خودداري كنيد


مطالب پزشکی پر بازدید
وب سایت های پر بازدید پزشکان