facebook instagram telegram www.pezeshkonline.ir
نانوفت
دکتر پرستو خسروانی - متخصص پوست ، مو و زیبایی

نانوفت

دکتر پرستو خسروانی [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]

آدرس وب سایت : www.drkhosravani.ir
آدرس مطب : شهرکرد خیابان کاشانی نبش خیابان وارث جنب اداره حج و اوقاف کوچه بیست وچهار تلفن مطب : 32263360 - 038
نانوفت

نانوفت تزریق چربی جوانسازی پوست کلینیک دکتر پرستو خسروانی بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی شهرکرد اصفهان تهران ایران

تزریق چربی به روش نانوفت از امن‌ ترین و استانداردترین روش‌ های تزریق چربی به شمار می‌ رود. نانوفت، چربی فرآوری شده بدن است که حاوی غلظت بالایی از سلول‌ های بنیادی است. سلول‌ های بنیادی در بازسازی بافت‌ های آسیب دیده اهمیت بسیار زیادی دارند. ‎در این روش درمانی، ابتدا سلول‌ های بافت چربی از ناحیه ران‌ ها یا شکم برداشته می‌ شوند. این بافت چربی تکینک ویژه‌ ای طی یک فرآیند پیچیده فرآوری شده و چربی بسیار لطیف و ابریشم گونه‌ ای که حاوی سلول‌ های بنیادی فراوانی است به دست می‌ آید.
‎مشخص شده است که نانوفت تاثیر معجزه آسایی در جوانسازی داشته و پوست‌ های آسیب دیده و تغییر رنگ یافته یا آفتاب سوخته و پیر را بهبود می بخشد.

مزایای تزریق چربی به روش نانوفت
- ماندگاری و تأثیر طولانی مدت
- استفاده از مواد طبیعی و بهداشتی
- کمترین ناراحتی و حاصل شدن بهبودی در کوتاه‌ ترین زمان
- دارای عوارض و خطرهای احتمالی بسیار کم
- برجای نگذاشتن اسکار در محل تزریق
- بهبودی سریع محل برداشت چربی

چگونگی انجام تزریق چربی به روش نانوفت
ابتدا بافتی از چربی از هر قسمت از بدن (در اغلب موارد از شکم و یا ناحیه داخلی ران پا) برداشت می‌ شود. در مرحله بعدی این چربی پس از شستشو با محلول نمک، فرآوری و سپس به طور سطحی با چندین تزریق به سراسر محلی که به چربی نیاز دارد، وارد بدن می‌ شود. این تزریق با سوزن بسیار تیز و نازک 27 G انجام می‌ شود.

آیا تزرق چربی به روش نانوفت واقعا موثر است؟
در نانو فت با استفاده از سلول‌ های بنیادی، بافت‌ های آسیب دیده احیا می‌ شوند، جوانسازی در پوست، صورت می‌ گیرد و بعضی از زخم‌ های بزرگ و عمیق، با این روش تقریبا محو می شوند.
نانوفت یک روش کاملا موثر است اما در عین موثر بودن، سلامتی شما را نیز تهدید نمی‌ کند و عوارض خاصی برای شما به همراه نخواهد داشت. این درمان با استفاده ازسلول های بنیادی بدن خود شما صورت می‌ گیرد و این اتفاق، امکان رقم خوردن هر نوع مشکلی را به حداقل می‌ رساند. سلول های بنیادی با رشد در منطقه‌ ای که تزریق روی آن صورت گرفته، نتایجی طبیعی و دلچسب برای شما به وجود می آورند.

چه کسانی کاندید مناسب نانوفت هستند؟
اگر شما از داشتن پوستی نازک، صدمه دیده و یا پوستی که در سن افزایش خاصیت کشسانی خودش را از دست داده رنج می برید، بدون تردید این کار برای شما مناسب خواهد بود.
این روش برای تمام سنین اصولا بهتر است فرد به دوران بلوغ رسیده باشد و سپس متقاضی این عمل شود مناسب است. این روش به قدری مناسب است که نه تنها افراد میانسال، بلکه جوانان هم خواستارش هستند.
برای انجام این کار، شما باید از وضعیت عمومی سلامتی خوبی برخوردار باشید و سوابق همه بیماری‌ های گذشته را نیز با پزشک در میان بگذارید. اگر در دوران بارداری به سر می‌ برید بهتر است تزریق چربی به شیوه نانو فت را مدتی دیگر انجام بدهید.

عوارض تزریق چربی به روش نانوفت
- تزریق چربی با استفاده از نانوفت و سلول‌ های بنیادی، عوارض خاصی برای شما به همراه نخواهد داشت.
- پروسه انجام این تزریق، بسیار کم خطر به نظر می‌ رسد و در این عمل، اجسام تیز مثل چاقوی جراحی، اصلا مورد استفاده قرار نمی گیرد.
- تورم در ناحیه انجام تزریق و قرمز شدن بخش کوچکی از پوست، از عوارض جانبی احتمالی این تزریق به شمار می‌ روند اما بطور معمول این عوارض ظرف چند روز، از بین خواهند رفت.
- تا امروز هیچ اثری از عفونت و هیچ نشانه از یک عارضه بزرگ در افرادی که این تزریق را پشت سر گذاشته‌ اند، گزارش نشده است.

آیا تزریق چربی به روش نانوفت دائمی است؟
تزریق چربی به روش نانوفت، یک روش دائمی به شمار می‌ رود. در این روش پس از انجام تزریق، سلول‌ های بنیادی چربی به رشد ادامه می‌ دهند و ترمیم پوست آسیب دیده، ادامه خواهد داشت.
برتری مهم تزریق چربی به این شیوه نسبت به تزریق فیلرها، به دائمی بودن آن مربوط می‌ شود. در زمان انجام تزریق، بعضی از سلول‌ های چربی می‌ میرند اما سلول‌ هایی که باقی مانده‌اند نه جابجا می‌ شوند و نه از دست می‌ روند.
البته که ممکن است با گذر زمان و تکمیل فرآیند پیری، باز هم پوست حالت پرطراوت اولیه را از دست بدهد اما تزریق چربی به روش نانوفت، در سال‌ های زیادی همراه شما خواهد بود.

دکتر علیرضا واعظ شوشتری - متخصص پوست و مو
پیامهای بهداشتی
هوشيار باشيم، غول اعتياد هر لحظه در كمين است


مطالب پزشکی پر بازدید
وب سایت های پر بازدید پزشکان