سوال :

سلام خسته نباشید من یک دختر ۳۸ ساله هستم به مدت ده یا دوازده ساله که قرص لاموتریژین ۱۰۰ مصرف میکنم چند ماهی هست که بدنم به شدت میخاره و پوست بدنم فوق العاده خشکه . جوش های ریز توی صورتم می زنه البته چندین ساله این مشکلات رو دارم ولی الان شدتش بیشتر شده . دکتر هم که رفتم گفتن عوارض قرص هست و کاریش نمیشه کرد ولی من خیلی اذیتم به طوری که شب ها نمیتونم از خارش زیا د بخوابم صورتم هم که هر روز بدتر از قبل میشه هر دارو و شوینده ای که مخصوص پوست باشه استفاده کردم ولی جواب نداده ممنون از راهنماییتون


دکتر رامین مدرسی :

با سلام در موارد حساسیت دارویی لازم است عامل ایجاد حساسیت رفع گردد و سپس برای کنترل عوارض به پزشک متخصص پوست مراجعه شود لذا ابتدا به پزشک نرولوژیست یا روانشناس خود که داروی لاموتریژین را تجویز نموده است مشورت کنید در صورت امکان ممکن است از داروی جایگزین استفاده شود . [1401-02-15]


پاسخ سوال پزشکیخارش مشکلات پوست

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ
تلفن : 36703885 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
تکنیک تمرکز حسی چیست؟دکتر میترا مولائی نژاد [ متخصص سلامت جنسی و باروری ]
پیرگوشی چیست؟ قسمت دومدکتر سعید ملایری [ شنوایی شناسی ]
تخلیه فیلر زیر چشمدکتر بهرام اشراقی [ فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم ]
شخصیت ضد اجتماعیدکتر محمد والی پور [ متخصص روانپزشکی ]
روش های تخلیه و موارد استفاده از فیلر دائمیدکتر پونه دورودی [ کوچینک سلامت و زیبایی ]
مراقبت های بعد از بیوپسی کبد و آمادگی های قبل از آندکتر محمد اعظمی [ متخصص رادیولوژِی ]
ارتباط غذاهای گوشتی با سرطاندکتر سید محمد رضا حکیمیان [ بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان ]
آیا بعد از عمل جراحی پلک میتوان بوتاکس تزریق کرد؟دکتر بهرام اشراقی [ فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم ]
همه چیز در مورد گفتار درمانیآقای امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت