سوال :

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر بابت پاسخ به سوال قبلی ام. یکی از دوستانم بنابر بیماری خاصی که داشته بنابه نظر پزکش می بایستی قرص "لوکران" را مصرف میکرده اما به علت موجود نبودن آن بنابه موافقت پزشک قرص "اندوکسان" مصرف میکنه. بعد از مصرف یکدوره از ان ریزش موی شدید پیدا کرده و هرچند مدتیه آنر قطع کرده اما هنوز ریزش مویش ادامه داره. لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید و اینکه آیا باید داروی خاصی مصرف نماید تا بهبود یابد؟ با تشکر فراوان


دکتر جمال الدین حسن زاده :

داروها و از جمله اندوکسان از علل ریزش مو هستند .این نوع ریزش مو در اکثریت موارد محدود به زمان مصرف داروست و باقع دارو اکثرا برطرف میشود. [1401-04-06]


پاسخ سوال پزشکیریزش مو

آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
اندازه نرمال آلت تناسلی در مردان چقدر است؟دکتر پیمان صالحی [ متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری ]
روش تنظيم سمعك چگونه است؟آقای امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]
عمل بازسازی سینه در اصفهان - دکتر محمد رضا حکیمیاندکتر سید محمد رضا حکیمیان [ بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان ]
خونریزی دوران بارداریدکتر منصوره پژمان منش [ متخصص جراحی زنان ، زایمان و فلوشیپ نازایی ]
برجسته سازی لبدکتر کاوه کریمی راد [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
راکوتان چیست و چه کاربردی دارد؟دکتر علیرضا واعظ شوشتری [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
علت و علائم ضایعه پوستی مولوسکومدکتر علیرضا واعظ شوشتری [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
مزایا، عوارض هزینه و نحوه استفاده ماینوکسیدیلکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
اثر لیزر درمانی بر پوست چیست؟کلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت