سوال :

سلام اقای دکتر خسنه نباشید.دکتر من مدت 2هفته است که برای رشد ریش هام از محلول ماینوکیسدیل 5%استفاده میکنم و الان متوجه شدم که پوست صورتم خشکی میزنه و پوسته میشه من فقط شب ها از محلول استفاده میکنم و صبح روز بعد صورتم رو میشورم دکتر این موضوع منو نگران کرده خواهش میکنم بگید من چی کار کنم ایا قطع کنم مصرف رو لطفا راهنماییم کنید با تشکر.


دکتر علیرضا واعظ شوشتری :

شاید بدلیل خشکی ناشی از محلول باشد به نظرم مرطوب کننده بزنید ولی درمان راقطع نکنید [1401-08-04]


پاسخ سوال پزشکیماینوکسیدیل درمان ریزش مو

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 91620100 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
درد مزمن لگنی (chronic pelvic pain)دکتر طناز احدی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
اصطلاحات مربوط به دیسک کمر و گردندکتر طناز احدی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
علت و علائم آب آوردن ریه چیست؟ آیا آب آوردن ریه خطرناک است؟آقای امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]
درد معده در بارداریدکتر منصوره پژمان منش [ متخصص جراحی زنان ، زایمان و فلوشیپ نازایی ]
رینوپلاستی چیست ؟دکتر بهنام خرمی [ متخصص جراحی فک و صورت و زیبائی ]
مزوتراپی پوست چگونه انجام میشود؟دکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
درمان آفتاب سوختگیدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت