سوال :

سلام اقای دکتر خسته نباشید ، پسری 23 ساله هستم به خاطر رشد موی صورتم دارم هر 18روز 1 بار امپول تستوسترون تزریق میکنم و میخام تا 6 ماه ادامه بدم 1) ایا باعث ریزش موی سر میشه؟ 2) اگر هم باعث ریزش میشه ایا با قطع مصرف دارو موهای سرم به حالت اولش برمیگرده یعنی موهای ریخته شده برمیگرده؟(لطفا بعد از اینکه گفتید باید تحت نظر پزشک باشم جوابمو حتما بدید)


دکتر علیرضا واعظ شوشتری :

۱- بعید است که باعث ریزش مو شود چون تبدیل هورمونی هم مهم است. ۲- اگر باشد باید درمان بشود. [1401-02-08]


پاسخ سوال پزشکیریزش مو

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 91620100 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
خار پاشنه پا ، علائم و درمان های آندکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
مراقبت از پا در بيماران ديابتيدکتر طناز احدی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
۴ تمرین برای التهاب تاندون شانهدکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
رفع خطوط پنجه کلاغی دور چشم با تزریق بوتاکسدکتر فریبا خضرایی [ پوست ، مو و زیبایی ]
بلفاروپلاستی غیر جراحی (درمان افتادگی پلک)دکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
جراحی استنت تنگی مجرای ادرار به چه علت انجام میشود؟دکتر پیمان صالحی [ متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری ]
بیماری درماتیت سبورئیک چیست ؟دکتر هما فاتحی [ پوست و مو ]
7 اقدام ساده در جهت حفظ سلامت مثانهدکتر مجید حقیقت [ متخصص کلیه و مجاری ادراری ]
روند عمل جراحی آب مرواریددکتر سیروس بخت آور [ متخصص چشم پزشکی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت