سوال :

با سلام و خسته نباشید من پسری بیستو یک ساله هستم که برای ریزش موهام از محلول لامینین و سریتا و شامپوی پیریتیون زینک استفاده میکنم الان بعد ده روز استفاده ریزش موهام زیاد شده آیا استفاده ی داروهارو قطع کنم یا ادامه بدم


دکتر سهیلا طاهری :

تشديد ريزش مو در شروع بعضي داروها ديده مي شود. فعلا دارو را ادامه دهيد. تا يك ماه صبر كنيد. [1396-09-10]


پاسخ سوال پزشکی

آدرس مطب : اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدیر ، میدان غدیر ، مجتمع عقیق 5
تلفن : 36520200 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
از اختلال تکاملی زبان چه می دانید؟لیلا رستم شیرازی [ آسیب شناسی گفتار و زبان ]
تاثیر قطره آهن روی پوسیدگی دندان کودکاندکتر نیلوفر فلاح [ متخصص دندانپزشکی کودکان ]
لزوم پاکسازی پوستدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
سائيدگي مفاصلدکتر غلامرضا رئیسی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
کاشت موی طبیعی برای بانواندکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
پوست کودکاندکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
در مورد میکرونیدلینگ با دستگاه EPN بیشتر بدانیمدکتر پرستو خسروانی [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
بیماریهای خوش خیم و بدخیم پستان کدامند؟دکتر سید محمد رضا حکیمیان [ بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان ]
توصیه های بعد از عمل برداشتن بیضه در مبتلایان به سرطان بیضهدکتر پیمان صالحی [ متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت