سوال :

با سلام خانم دکتر من بلافاصله پس از اتمام دوره ام رابطه بدون پیشگیری داشتم وبعد از مصرف قرص اورژانس اوسیز 7 روز بعد پریود شدم ولی پس از 7 روز خونریزی تمام نشد فقط مقدارش خیلی کم شد تا اینکه در تاریخ معین دوباره پریود شدم ایا این خونریزی طولانی و طول کشیدن ان عوارض قرص بوده یا مشکلی دارم؟ ؟(در ضمن دوران عقدیم و باکره ام اولین باری بود که قرص مصرف می کردم تا به حال هم هیچ مشکلی نداشتم پریود هام هم همیشه منظم بوده دکتر هم نرفتم )


دکتر میترا مولائی نژاد :

کاربر گرامی ضمن عذرخواهی از تاخیر در پاسخگویی به سوال شما، بلی این نوع خونریزی می تواند از عوارض قرص باشد با این حال در صورت تکرار این مساله درس یکل بعد حتما به پزسک یا ماما مراجعه کنید. [1401-07-26]


پاسخ سوال پزشکیبارداری

آدرس مطب : 1
تلفن : 88305686 - 021

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
جندر فلوییدها چه شخصیت جنسی دارند؟دکتر پیمان صالحی [ متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری ]
همه چیز درباره تزریق چربی به صورت و بدندکتر رضا رباطی [ متخصص پوست و مو ]
پرسش های متداول فیلرهای پوستدکتر کاوه کریمی راد [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
کلاژن و تاثیر مواد غذایی در تولید آندکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
اصلاح و درمان لبخند لثه ای با تزریق بوتاکسکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
فوت و فن حاضر جوابیلیلا رستم شیرازی [ آسیب شناسی گفتار و زبان ]
گال پوستی و نحوه گسترش آندکتر علیرضا واعظ شوشتری [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
اجاره تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در منزلآقای امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]
عوارض هایپرپلازی خوش خیم پروستات یا بزرگی پروستاتدکتر پیمان صالحی [ متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت