سوال :

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر . برای جوش های صورتم قرص داکسی سایکلین توشتید ولی از روز سوم حالت تهوع بهم دست میده خواستم راهنماییم کنید


دکتر جمال الدین حسن زاده :

چند روز دارو رو قطع کنید و مجددا شروع کنید و ببینید باز دچار تهوع خواهید شد یا خیر. همراه با مصرف داکسی سایکلین یک لیوان آب بنوشید و تا یک ساعت دراز نکشید. [1401-02-09]


پاسخ سوال پزشکیجوش صورت

آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
مزایا و خطرات سونوگرافی پستان چیست؟دکتر سید محمد رضا حکیمیان [ بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان ]
زاویه سازی صورت با تزریق چربی چگونه است؟دکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]
رفع تیرگی اندام تناسلی بانوان با لیزردکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
بهترین حرکات اصلاحی برای ورزش درمانی زانودکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
درباره فوق تخصص ستون فقراتآقای امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]
تیکسل چیست و چه کاربردی دارد؟دکتر علیرضا واعظ شوشتری [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
کاربرد تزریق مزوژل در جوانسازی پوستدکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
نکات طلایی مراقبت از مو؛ راهنمایی برای موهایی زیبادکتر سهیلا طاهری [ متخصص پوست و مو ]
درمان خشکی و گرفتگی شانه با فیزیوتراپی و ورزشدکتر علی فرخانی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت