facebook instagram telegram www.pezeshkonline.ir
هفده عطر طبيعى براى افزايش ميل جنسى
دکتر اکرم صالحی - طب سنتی

هفده عطر طبيعى براى افزايش ميل جنسى

دکتر اکرم صالحی [ طب سنتی ]

آدرس وب سایت : www.drakramsalehi.ir
آدرس مطب : اصفهان ، خيابان بزرگمهر ، ابتدای هشت بهشت غربی ، كوی شهيد شمندی ، مجتمع غدير ، طبقه زيرزمين تلفن مطب : 32664342 - 031
هفده عطر طبيعى براى افزايش ميل جنسى

هیرش و دیگر دانشمندان مطالعات زیادی انجام داده اند که همگی به یک نتیجه رسیده اند- هنگامی که موضوع خواص داروی مقوی برای غرایز جنسی می شود، عطرها و ادکلن ها به راحتی قابل رقابت با بوهای طبیعی مانند وانیل ، دارچین ، شیرین بیان و ریحان نیستند که به آسانی قابل دسترسی هستند.بنابراین چرا ۲۰۰-۳۰۰ هزار تومان خرج عطر یا ادکلنی شود که تاثیری بر شور جنسی فرد محبوب شما ندارد ؟ تعداد زیادی از بوهای طبیعی ارزان وجود دارند که تاثیر مثبت آنها برجذابیت جنسیثابت شده است.

بهترین عطر و بو های طبیعی برای افزایش میل جنسی کدامند ؟
وانیل
وانیل :
برای قرنها، وانیل به عنوان یک عنصر درعطرهایچینی و فرانسوی استفاده شده است. از قرن هفدهم وانیل توسط پزشکان به عنوان یک اکسیر توصیه شده است که به ارتقای قدرت جنسی مردان کمک میکند. در سال ۱۸۹۸، در یک کتاب دکتر جان کینگ عصاره ی وانیل را برای “تحریک رغبت جنسی مذکر” توصیه نمود: تاثیرات مثبت وانیل به طور ویژه ای در میان مردان مسن ترقوی می باشد.وانیل یک داروی قوی برای افزایش میل جنسی است که همزمان باعث القای خوشی و لذت و آرامش میشود. بر طبق گفته ی دکتر کاریگ وارن از مرکز احساس بو و رایحه، “وانیلحس خوشبختیرا به طور کلی در تمام دنیا ایجاد میکند. از همه ی موادی که جزء مواد معطر دسته بندی میشوند، وانیل در تمام دنیا از همه محبوب تر می باشد”.
شیرین بیان
شیرین بیان سیاه
شاید بیش از هر بو و رایحه ی دیگری، شیرین بیان به شدت بر پیشبرد سکسفرد مونثتاثیر میگذارد. در مطالعات دکتر آلن هیرش، قویترین ترکیبات رایحه ای برای زنان شیرین بیان و خیار بعلاوه مقدار بسیار زیادی و خوبی از شیرینی هایسنتیمیباشد. ترکیبی از پیراشکی و شیرین بیان می تواندتحریک جنسی مردان و زنان را افزایش میدهد. شیرین بیان ترکیب شده با بوی میوهکولامعجزه می کند !
دارچین
دارچین
تقریبا همه ی افراد (حتی افراد شرور و کودن) موافق هستند کهدارچینیکی ازخوشایندترینرایحه ها برروی زمین میباشد. در یک مطالعه، بوی گلوله های دارچینی باعث افزایش جریان خون درآلت جنسیمذکر بیش از هر رایحه ی دیگری میشود. یک قطره ی کوچک از روغن دارچین را قبل از رابطه جنسیبر روی آلت جنسی (زنانه) بمالید… و سپس از ماتشکر نمایید.
کیک کدوتنبل
کیک کدو تنبل
این یک تصادف نیست که کیک کدوتنبل حاوی وانیل و دارچین می باشد، از آنجا که هردوی آنها موادتقویت میلجنسیهستند. یک مطالعه نشان داد که ترکیبی از کدوتنبل و عطر سنبل جریان خون در آلت جنسی مردانه تا ۴۰ درصد و در آلت جنسی زنانه تا ۱۱ درصد افزایش میدهد. کیک کدوتنبل و پیراشکیجریان خوندر آلت جنسی مردانه را تا ۲۰ درصد افزایش میدهند.

نان آجیلی موزی
در مورد این بوی لذیذ چنین یافت شد که تقریبا تاثیریقدرتمنددر تحریک زنان به اندازه ی تحریک شیرین بیان و خیار دارد. آقایان، اگر واقعا خواستار این هستید که خانمها را از آن خود کنید، آنها را مجبور به خوردن یک شام بدون غذای اصلی نمایید- فقط یک سالاد خیار به عنواناشتها آوربه همراه یک نان آجیلی موزی تازه خوب پخته شده و زیاد برای دسر، دوباره شما قدردان ماخواهید بود.
مرکبات
مرکبات
خانم هاگوش کنید- یک مطالعه نشان داد که اگر شما بویی مانند گریپ فروت صورتی بدهید، مردها بطور خودکار فکر میکنند که شماجوانتراز آنچه به نظر میآید، هستید. در یک مطالعه، بوی پرتغال ۲۰ درصد از مردان را تحریک نمود. بنابراین آن بطری های روغن بدن مرکبات را برداریدو دست شوید.
ذرت بوداده
ذرت بو داده
بوی گرم و شناور کره ای ذرت بوداده شور تا حدود ۱۰ درصد باعث افزایش تحریک درمردانمیشود. و چرا کسی خوردن ذرت بوداده را درکنارهمسر خود دوست نداشته باشد ؟
زنبق الواری
زنبق الواری
در یک مطالعه، این بوی شیرین، کمیاب و حساس باعث روشن شدن حس جنسی ۱۱ درصد مردانی شد که در معرض آن قرار گرفتند. دیگر گل ها که مشهور به داشتن تاثیر مواد تقویت غرایز جنسی هستند شامل گلبنفشه، ارکیده و شمعدانیمیباشند.
چوب صندل سفید
چوب صندل سفید
زمانیکه به عنوانروغن ماساژاستفاده میشود، این ماده ی خوشبوی چوبی روشن قسمتی از آداب مسائل جنسی اقوام تانتریک برای هزاران سال بوده است. چوب صندل سفید گفته میشود که نیروی دوم از هفت نیروی روانی (در یوگا) را شروع میکند وواکنش جنسییک فرد را بالا میبرد. گفته میشود که وجود چوب صندل سفید در اتاق خواب باعث القای ارگاسم های قویتر میشود.
عطر سنبل
عطر سنبل
گفته میشود که زنانزیادی درتاریخ بوده اند که از بوی عطر سنبل برای تحریک نمودن مردان خوداستفاده مینمودند. گفته میشود که عطر سنبل سببآرامشمردان و احساس جذاب بودنو نوازش شدن را به آنها میدهد.
گل یاس
گل یاس ( یاسمن )
دکتر کاریگ وارن ادعا میکند که گل یاس شهوانی ترین رایحه طبیعی میباشد. از این گل برای خواص رنگارنگی آن در کشورهای آسیایی استفاده شده است که به عهد باستان باز میگردد. این گل سفید و حساس دارای ترکیبی شناخته شده به عنوانایندولمیباشد که به وفور در اطراف آلت تناسلی انسان یافت میشود.
مغز بادام
مغز بادام
آهای آقایان ٬زنانعاشق بوی مغز بادام هستند. این بسیار بسیار بیشتر بر زنان نسبت به مردان تاثیر میگذارد. اگر میخواهید زنی را از آن خود نمایید، او را مغز بادام باران نمایید !
ریحان
ریحان
در ایتالیا، زنان جوان روغن ریحان به خود میمالند تا مردان خواهان خود را تحریک نمایند. گفته میشود اینبویادویه ای حساس ٬ به طور ویژه ای بر باز سازی بخش جنسی زندگی که ضعیف شده است ٬ تاثیر میگذارد.
فلفل سیاه
فلفل سیاه
ادویه جات تند مانند فلفل سیاه، فلفل قرمز و سیر میتوانند باعث تحریک جنسیوافزایشضربان قلب شوند. واکنش هایی که واکنش جنسی انسان را تقلید میکند. برای قرن ها، فرهنگ های شرقیجلب ویژگی های فلفل سیاه برایخواصایجاد کننده ی شهوت آن شده اند.
گل رز
گل سرخ یا رز
زنان عاشق این بو هستند. برای بالابردن میل جنسی آن ها، گفته میشود کهمردانروغن با بوی گل سرخ را بر روی سوراخ بینی، کف دست،پشت گوش و میان ریش های خود میمالند.
زنجبیل
زنجبیل
اگر شما میخواهید توانایی جنسی خود را بالا ببرید(چه کسی نمیخواهد؟ ) پس کاری را بکنید که افراد رم باستان انجام میدادند…مقدار بسیار زیادیزنجبیل تند و شیرین بخورید.
نعناع
نعناع
بیش از هر بوی دیگری، گفته میشود که نعناع افزایش دهنده امکانارگاسم چندگانهدر زنان میشود. این همچنین حال یک فرد را بهبود میبخشد که آن چیزی است که معمولا اتفاق میافتد هنگامی که یک فرد ارگاسم چندگانه دارد.

دکتر علیرضا واعظ شوشتری - متخصص پوست و مو
پیامهای بهداشتی
امام علي (ع): سلامت، گوارا ترين نعمت هاست. (غرر الحكم ،صفحه 484)


مطالب پزشکی پر بازدید
وب سایت های پر بازدید پزشکان