امید ترکاشوند - خدمات پزشکی در منزل

مشاوره رایگان آنلاین برای جراحی های زیبایی صورت

امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]آدرس وب سایت : www.omidesalamati.ir
آدرس مطب : تلفن مطب : -

انجام عمل زیبایی صورت و رفع نقص های احتمالی موجود در اجزای مختلف چهره، تأثیر فوق العاده ای در زیبایی و افزایش اعتماد به نفس افراد دارد. به همین دلیل، امروزه انواع روشهای زیبایی صورت، طرفداران بسیاری در میان مردم پیدا کرده اند. انواع عمل های زیبایی صورت، از مرسوم ترین راهکارهایی هستند که نقص های احتمالی چشم، بینی و سایر اجزای صورت را از بین می برند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که برخی از عمل های زیبایی صورت با هدف متناسب سازی اجزای چهره و ایجاد توازن در بین آنها انجام می گیرند.

قبل از انجام روشهایی مانند رینوپلاستی، بلفاروپلاستی و لیفت ابرو بهتر است آگاهی خود را نسبت به هرگونه اقدام زیبایی یا درمانی بالا ببرید و نسبت به فواید و مضرات آن مطلع شوید و از دانش و تجربه ی پزشکی جراح اطمینان کامل کسب کنید. مشاوره آنلاین به بیماران این فرصت را می دهد تا بتوانند به راحتی از مشاوره پزشکان از جمله جراحان زیبایی صورت، به طور آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری بهره مند شوند. جلسات مشاوره رایگان آنلاین و ارزیابی های پزشکی از جمله موارد مهم در تشخیص صلاحیت شما برای انجام جراحی زیبایی می باشند. شما می توانید جهت مشاوره آنلاین با جراح زیبایی و پلاستیک صورت از طریق تماس با شماره تلفن های 02146015770 و 09399545088 اقدام فرمایید.

آنچه در این مطلب میخوانید

مشاوره قبل از رینوپلاستی

به دلیل این که جراحی بینی از حساسیت زیادی برخوردار است افرادی که متقاضی انجام این جراحی هستند قبل از جراحی مشاوره هایی را به عنوان راهنمایی و مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی دریافت می کنند. مهم ترین مراحلی که در مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی طی می شود و اهم موضوعاتی که مطرح می گردد به شرح زیر است:

رینوپلاستی

رینوپلاستی یک عمل زیبایی برای تغییر شکل و ظاهر بینی است که با حفظ عملکردهای طبیعی بینی به زیبایی آن کمک می کند. روش های جراحی زیبایی بینی را می توان به دو روش اصلی تقسیم کرد. روش جراحی بسته و روش باز. هر کدام از این روش ها دارای مزایا و محدودیت های خاص خود است. انتخاب یک جراح زیبایی مجرب می تواند خطرات سلامتی مرتبط با جراحی زیبایی بینی را به طور قابل توجهی کاهش دهد. بیماران باید از جلسه مشاوره خود به عنوان فرصتی برای طرح سؤالات خود در مورد فرآیند جراحی، خطرات آن، منافع و عوارض عمل بینی استفاده کنند.

جراحی بینی بسته

در روش جراحی بسته، برش ها در داخل بینی ایجاد می شود و در نتیجه اسکار کمتر و بهبودی سریع تر را به دنبال دارد.

جراحی بینی باز

در جراحی بینی باز لازم است تا برش هایی در داخل سوراخهای بینی و در فاصله بین سوراخهای بینی (کلوملا) ایجاد شود، این برش ها اجازه می دهد تا ساختار بینی که نیاز به اصلاح دارد، بیشتر در در معرض دید جراح قرار گیرد. اصلاحاتی که معمولاً انجام می شود شامل کاستن و یا افزودن به غضروف، انواع مختلفی از بخیه زدن، تراشیدن غضروف یا استخوان، گرفتن گرافت از بینی، گوش و یا دنده ها بسته به مشکلات خاص بیمار که در طول جراحی زیبایی بینی باید برطرف شود. به طور معمول پس از پایان جراحی از پانسمان سوراخهای بینی و اسپلینت بینی استفاده می شود. شما می توانید در طول مشاوره در مورد روش درمانی که به بهترین وجه متناسب با نیازهای و انتظارات شماست، بیشتر با جراح خود گفتگو کنید.

رینوپلاستی بینی بدون جراحی

این روش برای افرادی مناسب است که شرایط انجام دادن عمل جراحی را ندارند یا نمی خواهند آن را تجربه کنند. در این روش از تزریق فیلر استفاده می شود و نتیجه آن نیز دائمی نیست. معمولاً ۶ ماه بعد از تزریق فیلر اثر آن از بین می رود. هزینه رینوپلاستی بینی بدون جراحی به دلیل ساده تر بودن بسیار کمتر از جراحی رینوپلاستی بینی است.

مشاوره جراحی زیبایی صورت

مزایای رینوپلاستی

از مهم ترین مشکلات بینی که با رینوپلاستی رفع می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عوارض رینوپلاستی

خطرات خاصی که با جراحی زیبایی بینی همراه است، عبارتند از:

مشاوره قبل از لیفت ابرو

قبل از این روند، شما با جراح خود ملاقاتی را خواهید داشت. در این جلسه باید درباره اهداف، وضعیت سلامت فعلی و تاریخچه پزشکی خود صحبت کنید. جراح، کل ناحیه پیشانی، از قبیل پلک های بالایی و ماهیچه های شما را مورد ارزیابی قرار می دهد. همچنین از شما می خواهد تا یک سری حالات صورت را ایجاد کنید تا بتواند به این طریق به بهترین شکل، شیوه کمک به شما را به دست آورد. برای نتیجه بهتر توصیه می شود نکات مراقبتی قبل از لیفت ابرو را انجام دهید، پس از تصمیم گیری برای انجام این روش زیبایی ابتدا جلسه ای برای مشاوره با پزشک خود تنظیم کنید.

لیفت ابرو

افتادگی ابرو چهره افراد را دائماً به صورت خسته و بیحال نشان می دهد. از طرف دیگر، سایه ابروها روی چشم، باعث ایجاد تصویری خشمگین از فرد می شود، بنابراین برای از بین بردن این سایه و ایجاد چهره ای جوان از لیفت ابرو استفاده می شود.امروزه روش های متنوعی برای لیفت ابرو وجود دارد که به روش های جراحی و بدون جراحی انجام می شود.

تزریق بوتاکس

انجام لیفت ابرو با تزریق بوتاکس یک روش برای بالا بردن ابرو بدون استفاده از جراحی است. در این روش برای تزریق بوتاکس بخش هایی مشخص می شوند. سپس با استفاده از کرم های بیحس کننده موضعی، محل های مشخص شده بیحس می شوند. سپس بوتاکس از قسمت های بیحس شده تزریق می شود. تزریق پرکننده در عضلات، سبب فلج شدن آنها و برطرف شدن چین و چروک ها در این محل می شود.

هایفوتراپی

در لیفت با هایفوتراپی از امواج اولتراسوند برای تحریک تولید کلاژن استفاده می شود. انرژی مافوق صوت بدون ایجاد کوچکترین آسیبی از سطح پوست می گذرد، به لایه های مورد نظر می رسد و فرایند ترمیم و جوانسازی طبیعی پوست را برمی انگیزد. دستگاه هایفوتراپی تصاویر اولتراسوند را نیز در طول عمل به دست می دهد تا پزشک با توجه به تصاویر لایه های بافتی معین را با دقت بیشتری هدف قرار دهد و بهترین نتیجه ممکن را به دست آورد. پوست ناحیه ابرو و پیشانی پس از فقط یک جلسه هایفوتراپی کشیده و سفت می شود و چهره بیمار را هوشیارتر و جوان تر می کند.

تزریق ژل

ژل ها ابزار غیر جراحی بسیار مؤثری برای جوانسازی پوست صورت است. در واقع ژل های تزریقی غالباً به عنوان لیفت مایع ابرو شناخته می شوند. با تزریق ژل زیر پوست برای پر کردن گودی های ناحیه تحت درمان می توان افتادگی های خفیف تا متوسط ابرو را به طور مؤثری درمان نمود. تزریق ژل در ابرو برای بالا بردن ابرو مؤثرتر از تزریق بوتاکس است و نتایج آن نیز سریع تر از بوتاکس نمایان می شود. برخی پزشکان ترجیح می دهند که برای دستیابی به نتایج مطلوب تر، ترکیبی از درمان بوتاکس و ژل را به کار گیرند تا عضلات و حجم دهنده دیگر بتوانند به طور مؤثرتری ابرو را بالا بکشند.

لیفت ابرو با نخ

لیفت با نخ روشی کم تهاجمی برای لیفت ابرو است. نخ هایی با طول ۲۵ سانتیمتر که از مواد پلی پروپیلن ساخته شده است با دندانه های یک سویه همراه با نخ بخیه وارد پوست می شود. دستگاه در قسمت میانی صورت قرار داده می شود و به ناحیه ای در پوست سر محکم بسته می شود. وقتی بخیه ها کشیده می شود، قلاب ها از بخیه باز شده و بافت ها درگیر شده و کشیده می شوند. معمولاً این عمل در مدت ۴۵ دقیقه و تحت بیهوشی موضعی انجام می شود. روند بهبودی این عمل متناسب با فشار اعمال شده بین ۲ تا ۳ روز طول می کشد.

لیفت ابرو با جراحی

لیفت ابرو با جراحی یک روش تهاجمی است. در این روش فرد به طور کامل بیهوش می شود. جراحی در محل خط رویش مو یا همان خط بین پیشانی و محل شروع رویش مو انجام می شود. در این روش لیفت ابرو، جراح، پوست را می کشد و پوست اضافه را جدا می کند. طی این جراحی ماهیچه هایی که سبب ایجاد خط اخم ابرو می شوند، ضعیف می شوند و چین و چروک های بین دو ابرو از بین می روند. این روش جراحی برای افرادی که دارای چین و چروک های فراوان و شدید هستند، بسیار مؤثر است.

مزایای لیفت ابرو

از جمله مزایای لیفت ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عوارض جانبی لیفت ابرو

ممکن است عوارض جانبی معمول پس از عمل نظیر تورم و قرمزی پوست ایجاد شود که به راحتی با استفاده از یخ و برخی داروها قابل درمان است.

مشاوره قبل از بلفاروپلاستی

در طول جلسه مشاوره پیش از جراحی پلک یا بلفاروپلاستی، درباره موضوعات زیر با پزشک گفتگو خواهید کرد:

علاوه بر این، در طول جلسه مشاوره پزشک جراح شما:

بلفاروپلاستی

افتادگی پلک، پف های خفیف تا شدید پلکی، کبودی پلک و انباشت سلول های چربی در پلک ها از جمله مشکلات و ناهنجاری های زیبایی چشم بوده که در هر سنی ایجاد گردیده و علاوه بر تأثیر روانی و نامطلوب بر زیبایی اشخاص، تأثیر فراوانی بر میزان بینایی افراد مبتلا خواهند داشت. در بلفاروپلاستی، پوست اضافی، عضله و کیسه های چربی (که به صورت پف کردگی خصوصاً در قسمت داخلی تظاهر می کند)، بر اساس امکانات و انتخاب جراح، توسط چاقوی جراحی، لیزر یا امواج رادیویی برداشته می شود. به علاوه درصورتی که افتادگی پلک نیز وجود داشته باشد می توان آن را در حین عمل اصلاح کرد. جراحی پلک باعث بهبودی شکل و موقعیت پلک شده و اگر این پوست اضافی یا افتادگی پلک باعث محدودیت میدان دید شده باشد، آن را نیز برطرف می کند و در مجموع ظاهری جوان تر به فرد می بخشد.

مزایای بلفاروپلاستی

کاربردهای جراحی پلک را می توان در فهرست زیر خلاصه کرد:

  1. درمان افتادگی پوست یا شلی پوست پلک بالا که باعث ایجاد چین و چروک روی پلک می شود و می تواند انحنای سطحی (کانتور) پلک را با مشکل مواجه کند.
  2. درمان افتادگی پلک ناشی از سنگینی پوست اضافه که باعث اختلال در بینایی فرد می شود.
  3. برطرف کردن پف و تورم پلک ها
  4. برطرف کردن پف و تورم زیر چشم
  5. رفع افتادگی پلک پایین که باعث بیشتر دیده شدن نواحی سفید چشم در زیر قرنیه می شود.
  6. برداشت پوست اضافی و رفع چین و چروک های ظریف پلک پایینی.

عوارض بلفاروپلاستی

خطرات احتمالی بلفاروپلاستی می تواند شامل موارد زیر باشد:


کاشت مو و هر آنچه باید درباره آن بدانید

دکتر پارسا نوایی [ پوست ، مو و زیبایی ]

بیماری ام اف چیست

شبکه اطلاع رسانی پزشک آن لاین [ پرتال اطلاع رساني ]

وقتی دست یا پا را گچ میگیرند

دکتر علیرضا مقتدری [ فلوشیپ اینترونشنال درد ]

رژیم غذایی بعد از جراحی روده بزرگ

پروانه کاظمی [ کارشناس ارشد تغذیه ]

تشخیص و درمان به موقع خونریزی ناشی از عمل

شبکه اطلاع رسانی پزشک آن لاین [ پرتال اطلاع رساني ]

نکاتی در مورد مصرف مغزها و سن شروع آن در کودکان

شهزاد محمدیان [ متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا ]

سفید کردن پوست با منوبنزن

شبکه اطلاع رسانی پزشک آن لاین [ پرتال اطلاع رساني ]

اسکین تگ یا منگوله پوستی چیست؟

دکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]

واسکولاریته در سونوگرافی چیست؟

شبکه اطلاع رسانی پزشک آن لاین [ پرتال اطلاع رساني ]

تفسیر سونوگرافی کلیه و مثانه و پروستات

شبکه اطلاع رسانی پزشک آن لاین [ پرتال اطلاع رساني ]

ادامه درمان فتق

دکتر عباسعلی نصر اصفهانی [ متخصص جراحی عمومی ]

درمان فتق

دکتر عباسعلی نصر اصفهانی [ متخصص جراحی عمومی ]

فتق چیست

دکتر عباسعلی نصر اصفهانی [ متخصص جراحی عمومی ]

لیزر درمانی مؤثر برای رفع لک های صورت

دکتر علیرضا واعظ شوشتری [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]

علت درد استخوان ساعد دست

دکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]

شناسایی و تشخیص انزال تاخیر یافته

دکتر میترا مولائی نژاد [ متخصص سلامت جنسی و باروری ]

آستین طبی لنف ادم چیست و چه کاربردی دارد؟

دکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]

رادیولوژی مداخله ای یا اینترونشنال چیست و چه کاربردی دارد؟

امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]

درمان انواع اسکولیوز

دکتر علی فرخانی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]

درباره تغییر و اصلاح سبک زندگی بیشتر بدانید

دکتر پونه دورودی [ کوچینک سلامت و زیبایی ]

درمان پیری و رفع چروک های دست با تزریق چربی

دکتر راضیه ایرجی [ متخصص پوست و مو ]

هماتوم یا شکستگی لاله گوش چیست ؟

دکتر علی رفسنجانی [ جراحی پلاستیک و زیبایی ]

برای خط اخم چند سی سی ژل لازم است؟

دکتر علیرضا واعظ شوشتری [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]

سندرم خستگی مزمن (CSF) چیست و چگونه رفع میشود؟

دکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]

بوتاکس؛ کاربردها، نحوه تزریق، عوارض، مراقبتها، هزینه

دکتر پارسا نوایی [ پوست ، مو و زیبایی ]

چگونه زنان مبتلا به واژینیسموس و همسرانشان می توانند از نظر جنسی رشد کنند؟

دکتر میترا مولائی نژاد [ متخصص سلامت جنسی و باروری ]

فول بادی و توتال بادی در لیزر شامل چه قسمت هایی میشوند؟

کلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]

بعد از بیوپسی پستان به چه مراقبتهایی نیاز است؟

دکتر محمد اعظمی [ متخصص رادیولوژِی ]

کاتتر چیست و کاتتر گذاری چه کاربردی دارد؟

امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]

آیا کاشت ابرو برای آقایان خوب است؟

دکتر محسن سلیمانی [ پوست و مو ]

رادیوگرافی برای تشخیص آبسه دندان

دکتر غلامرضا سیف [ متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ]

روشهای درمان متخصصان طب فیزیکی برای ضعف رفتن دست

دکتر سلمان فلاح [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
دکتر پرستو خسروانی - متخصص پوست ، مو و زیبایی
دکتر پرستو خسروانی

متخصص پوست ، مو و زیبایی


www.drkhosravani.ir
دکتر سید سلمان فاطمی - متخصص داخلی مغز و اعصاب
دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


www.dr-salmanfatemi.ir
دکتر رضا رباطی - متخصص پوست و مو
دکتر رضا رباطی

متخصص پوست و مو


www.drrobati.ir
دکتر علیرضا واعظ شوشتری - متخصص پوست ، مو و زیبایی
دکتر علیرضا واعظ شوشتری

متخصص پوست ، مو و زیبایی


www.drvaez.ir
دکتر عنایت الله ایزدی - متخصص کلیه و مجاری ادراری
دکتر عنایت الله ایزدی

متخصص کلیه و مجاری ادراری


www.izadidr.ir
دکتر محمد اعظمی - متخصص رادیولوژِی
دکتر محمد اعظمی

متخصص رادیولوژِی


www.radiologymarkazi.ir
دکتر غلامرضا سیف - متخصص رادیولوژی و سونوگرافی
دکتر غلامرضا سیف

متخصص رادیولوژی و سونوگرافی


www.drseif-radiology.ir
دکتر سلمان فلاح - متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
دکتر سلمان فلاح

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی


www.drsalmanfallah.ir
دکتر پیمان صالحی - متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری
دکتر پیمان صالحی

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری


www.drsalehi.ir
دکتر سید محمد رضا حکیمیان - بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان
دکتر سید محمد رضا حکیمیان

بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان


www.drhakimian.com
دکتر مجید حقیقت - متخصص کلیه و مجاری ادراری
دکتر مجید حقیقت

متخصص کلیه و مجاری ادراری


www.drhaghighat.ir
دکتر علی فرخانی - متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
دکتر علی فرخانی

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی


www.drfarkhani.com
دکتر بهرام اشراقی - فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم
دکتر بهرام اشراقی

فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم


www.dreshraghi.ir
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت