سوال :

سلام من به مدت سه ماه قرص چاقی گین اپ مصرف کردم پنج ماهی هست که دیگ مصرف نمیکنم از عملکردش راضی بودم و همونطور چاق موندم ولی بعد ار چندماه کشاله های ران پام ترک هایی برداشت که قرمز رنگ بودند که بارم خوب شدن ولی الان کشاله ران بام خیلی جوش های زشتی میزنه بنظر شما بخاطر گین اپ بوده؟ و اینکه باید به چه دکتری مراجعه کنم پوست یا زنان؟؟


دکتر جمال الدین حسن زاده :

از لحاض علمی داروی چاقی موجود در بازار مورد تایید نیستند و اکثرا حاوی کورتون میباشند که عوارض متعددی مانند ایجاد ترک پوستی دارند. خرید و فروش و تجویز این داروها غیر قانونی است. در سایت مطالبی در این مورد گذاشته شده. به متخصص پوست مراجعه کنید. [1401-01-27]


پاسخ سوال پزشکیترک پوست

آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
تأثیر پی آر پی در درمان سیاهی و گودی زیر چشمکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
دستگاه میکرودرم چیست و چه کاربردی دارد؟دکتر پونه دورودی [ کوچینک سلامت و زیبایی ]
درد و سوزش کف پا در اثر سندروم تونل تارسدکتر سلمان فلاح [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
آیا تزریق بوتاکس برای درمان سردرد و میگرن کارساز است ؟دکتر پونه دورودی [ کوچینک سلامت و زیبایی ]
علائم و نشانه های پیری پوست چیست؟دکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]
تزریق ژل باسن و هیپ دیپ برای چه کسانی مناسب است؟دکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]
صدا دادن زانو چه زمانی به درمان نیاز دارد؟دکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت