سوال :

سلام اقای دکتر . پرولاکتین بالا میتونه باعث ریزش مو بشه؟ مثلا به خاطر مصرف قرص سیپروترون . چه دارویی میتونه پرولاکتینو کاهش بده؟


دکتر علیرضا واعظ شوشتری :

پرولاکتین بالا میتواند ریزش مو بدهد.برای دارو با پزشکتان مشورت کنید [1400-12-02]


پاسخ سوال پزشکیریزش مو

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 91620100 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
آیا بوتاکس منجر به افتادگی پلک می شود؟دکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]
جراحی کاشت حلزوندکتر سعید ملایری [ شنوایی شناسی ]
کربوکسی تراپیدکتر منصوره پژمان منش [ متخصص جراحی زنان ، زایمان و فلوشیپ نازایی ]
پیشگیری از خشکی پوست در فصول سرد سالدکتر علیرضا واعظ شوشتری [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
اسکن کف پا و ضرورت انجام آن جهت ساخت کفی طبیدکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
رادیوگرافی از استخوان آرنج برای تشخیص شکستگیآقای امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]
نارسایی کلیه چیست؟دکتر غلامرضا سیف [ متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ]
آیا تزریق فیلرها دائمی است؟دکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت