سوال :

سلام خانم دکتر من سه چهار روزی است یک عدد کپسول رواکوتان در روز میخورم و احساس حالت تهوع و استفراغ دارم ایا از عوارض دارو هست به نظر شما ادامه دهم یا خیر متشکرم


دکتر گیتا فقیهی :

سلام بله میتواند موجب عارضه گوارش دارو باشد باید موقتا قطع گردد [1397-03-19]


پاسخ سوال پزشکیتهوع دارو

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
تغییر زاویه چانه با تزریق ژلدکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
پیرگوشی چیست ؟( قسمت چهارم )دکتر سعید ملایری [ شنوایی شناسی ]
روشهای تخلیه ژل پاژکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
غضروف چیست و ساختمان آن چگونه است؟دکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
پروتزهای دندانی متحرکدکتر کاملیا فرمند [ دندانپزشک ]
شایعات و واقعیاتی در مورد کرونادکتر پرستو خسروانی [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
فلج مغزی چیست؟علائم،انواع،پیشگیری و درماندکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
درد ریشه مو نشانه چیست و به چه علت است؟دکتر هما فاتحی [ پوست و مو ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت