سوال :

سلام خانم دکتر عزیز خسته نباشید ببخشید من حدود هفت هشت ماه راکوتان میخورم این اواخر دارو موهام خیلی نازک شده و ریزش پیدا کرده آیا این عوارض از راکوتان است و برمیگرده یا خیر لطفا راهنمایی ام کنید چکار کنم باتشکر وافر


دکتر گیتا فقیهی :

سلام در کنار مصرف راکوتان بایستی نکات تغذیه ایی را بسیار رعایت نمایید [1398-03-18]


پاسخ سوال پزشکی

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
ارتباط بین سندروم متابولیک و سرطان پستاندکتر سید محمد رضا حکیمیان [ بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان ]
درمان اگزما پوست صورتدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
مزوتراپی مو؛ راهی موثر برای رشد و تقویت مودکتر سهیلا طاهری [ متخصص پوست و مو ]
بهترین مراکز ماموگرافی در تهران برای تشخیص زود هنگام سرطاندکتر غلامرضا سیف [ متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ]
انواع اسکارکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
تشخیص حاملگی پوچ با سونوگرافیدکتر محمد اعظمی [ متخصص رادیولوژِی ]
بیماری های پوستی دوره سالمندیدکتر رضا رباطی [ متخصص پوست و مو ]
لیزر موهای زائد برای چه کسانی منع شده است؟دکتر پرستو خسروانی [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت