سوال :

باسلام من دختری 24ساله هستم که موقع اصلاح بدنم با تیغ وموبر بعد ازچندروزدرناحیه ی اصلاح شده به خصوص درناحیه تناسلی دچار خارش والتهاب و سوزش وچرکی شدن سر جای رشدموها می شوم وخیلی رنج میکشم تابعد از چند روز از بین می رود وخوب می شود .روی دستهایم کمی اگزما وجود دارد ولی بامصرف پمادتریامسینولون استوناید1/0درصد خوب می شود .درخانواده ام هم سابقه ی اگزماوجود دارد ولی برای من درناحیه ی تناسلی به خصوص کشاله هاشدیدتر است خواهش می کنم دارویی برای بهتر شدن این عوارض به من پیشنهاد کنید.


دکتر جمال الدین حسن زاده :

1)ضایعات بعد از اصلاح معمولا از نوع اگزمای پوستی نیستند بیشتر فولیکولیت یا جوش هستند 2)ناحیه کشاله ران معمولا جای شایعی برای اگزما نیست 3)مصرف تریامسینولون بخصوص طولانی مدت در ناحیه کشاله ران صحیح نیست و عارضه دارد 4) برای تجویز دارو بایستی به متخصص پوست مراجعه نمایید. [1401-06-23]


پاسخ سوال پزشکیاگزما

آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
پی آر پی و جوانسازی چهرهدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
کاربردها و مزایای انجام نوار عصب و عضلهدکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
پی ار پی زانو توسط متخصص طب فیزیکی برای آرتروز و درد مفاصلدکتر سلمان فلاح [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
بایدها و نبایدهای استفاده از سشواردکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
خارش پوست در حاملگیدکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]
آیا روش شنوایی - كلامی همان تربیت شنوایی استدکتر سعید ملایری [ شنوایی شناسی ]
آیا رفع ضایعات رنگی پوست امکان پذیر است؟کلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت