سوال :

سلام آقای دکتر میخواستم بدونم قرص کلومیپرامین 10 میل باعث ریزش مو میشه؟ چون یه جا دیدم نوشته بود میشه در ضمن من ریزش موی تلوژن افلوویوم دارم که دکتر اعصاب واسه درمانم بهم کلومیپرامین داده میخوام بدونم باعث ریزش و بدتر شدنش میشه یا نه ؟ ممنون


دکتر جمال الدین حسن زاده :

نگران تلوژن افلوویوم نباشید. چون اگه مبتلا به این نوع ریزش مو باشید موها مجددا وارد فاز رشد خواهند شد .این نوع ریزش مو موقتی است. [1401-06-07]


پاسخ سوال پزشکیدرمان ریزش مو

آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
درمان غبغب صورت توسط لیزر فرکشنالدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
عمل جراحی لیفت ابرو چگونه انجام میشود؟دکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
نحوه یاری والدین برای بهبود اعتماد به نفس به کودکانلیلا رستم شیرازی [ آسیب شناسی گفتار و زبان ]
چگونه در 35 سالی پوستی شاداب داشته باشیمدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
پی آر پی در درد های عضلانی اسکلتیدکتر غلامرضا رئیسی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
علت و درمان دردهای شانه و کتف تا گردن با فیزیوتراپیدکتر علی فرخانی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
موثرترین روش درمان زگیل تناسلی چیست؟دکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]
ساک حاملگی کلابه و سایز آمبریو کوچک یعنی چه؟دکتر محمد اعظمی [ متخصص رادیولوژِی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت