سوال :

با سلام خدمت شما من براي مدت يك سال و نيم بدون وقفه قرص جلوگيري مصرف مي كردم بعد از اون يكماه قرص مصرف نكردم و بعد مجددا از روز اول پريودم قرص بلارا مصرف كردم در روز دهم مصرف قرص نزديكي داشتم . اما از روز 19 مصرف قرص در حالي كه 2 عدد قرص دربسته باقي مانده دچار لكه بيني شدم و امروز كه روز بيستم مصرف قرص است لكه بيني من شديد تر شده نميدانم كه علت اين لكه بيني چيست و آيا بايد مصرف قرص را قطع كنم يا مشكل خاص ديگري بوجود آمده .


دکتر میترا مولائی نژاد :

کاربر گرامی ضمن عذرخواهی از تاخیر در پاسخگویی به سوال شما،مصرف قرص را حتی با وجود لکه بینی باید ادمه دهید. گاهی در برخی موارد همزمان با مصرف اولین دوره قرصهای پیشگیری این موراد رخ میدهد. که نگران کننده نیست. [1401-07-25]


پاسخ سوال پزشکیبارداری

آدرس مطب : 1
تلفن : 88305686 - 021

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
معیارهای قبل از انتخاب همسردکتر محمد آذربایجانی [ اعصاب ، روان و مشاوره ]
كفش مناسب در حاملگيدکتر طناز احدی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
بلوغ در دختراندکتر منصوره پژمان منش [ متخصص جراحی زنان ، زایمان و فلوشیپ نازایی ]
علایم ایجاد عفونت در گوش کودکان چیست ؟دکتر سعید ملایری [ شنوایی شناسی ]
نکاتی راجع به پیوند موی طبیعیدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
همه چیز درباره ریزش مودکتر مینا دادگر [ پوست ، مو و زیبایی ]
شریک زندگی خود را چگونه انتخاب کنید ؟دکتر محمد آذربایجانی [ اعصاب ، روان و مشاوره ]
آیا بیوفیدبک در درمان خار پاشنه موثر است؟دکتر علی فرخانی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
عملکرد بیضه در مرداندکتر عنایت الله ایزدی [ متخصص کلیه و مجاری ادراری ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت