سوال :

سلام خانم دكتر.ميخواستم بدونم آيا مصرف طولاني مدت داروهاي ضد حساسيت مثل سيتريزين-لوراتادين و... باعث ريزش مو ميشه؟ و اينكه آيا تعويض مكرر شامپو باعث آسيب به موها ميشود؟ با تشكر


دکتر هما فاتحی :

با سلام با پوزش بعلت تاخیر در پاسخگویی بعلت مشغله ی کاری 1خیر ریزش مو نمی دهد2 شامپو روی ساقه ی مو اثر می کند و شامپوی نا متناسب باجنس مو می تواند ساقه ی مو راشکننده کرده یا مو را اسیب بزند. [1400-12-26]


پاسخ سوال پزشکیریزش مو

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
گودی کمر(لوردوز)ودرمان آندکتر غلامرضا رئیسی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
لیزر موهای زائد در دوران شیردهی انجام میشود؟دکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]
پیوند ابرو و مراقبت از آنکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
چگونه مژه هایی پرپشت داشته باشیمدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
روشهای کنترل چربی پوست صورتدکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]
پرولوتراپی؛ انواع کاربرد هزینه و عوارضدکتر علی فرخانی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
لیفت سانترال لبدکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت