سوال :

سلام دکتر توو رو خدا جواب بدید قسمتی از دست من طبق براثر کشیدن کیسه سیاه شده طبق تجویز پزشک از کرم ترکیبی آ اچ آ و ترتینوعین و ویتامین ث استفاده کردم کمی روشن شد ولی حالا شیارهای صورتی رنگ روش ایجاد شده و داره ترک میخوره و روز بروز ترکها بیشتر میشه بنظرتون دلیلش چیه و من چیکار کنم درمانمو قطع کنم آیا


دکتر فاطمه عندلیب :

درود و ادب . ممکن است ترک های ایجاد شده به خاطر افزایش وزن باشد که به آن استریا گفته می شودو ممکن است به علت وجود کورتون داخل کرم ساختنی بوده باشد . لطفا به متخصص پوست مراجعه فرمایید . [1400-12-16]


پاسخ سوال پزشکیترک پوست کورتون

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، بن بست پارکینگ عمومی توحید ، مجتمع آسمان ، طبقه چهارم
تلفن : 36260819 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
برای کاهش موهای زیر پوستی چه کنیمدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
تزریق ژل برای فرم دهی به لبهادکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
از بین بردن اسکار زخم، بخیه و سوختگی با لیزردکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]
آیا با سونوگرافی می توان عفونت ادرار را تشخیص داد؟آقای امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]
درمان سریع شانه یخ زده یا چسبندگی مفصل شانهدکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
هرآنچه در مورد بیماری زونا باید بدانیددکتر هما فاتحی [ پوست و مو ]
کاشت ریش و سبیل به روش FUTکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت