سوال :

با سلام واحترام. من دختر 25 ساله هستم که از سه ماه پیش به تجویز پزشک ، به خاطر فشار گوش قرص سیناریزین استفاده کردم و بعد از چند روز از شروع دارو تمام صورتم از جوش و دانه های ریز و درشت پر شد. و کمی بعد هم بدنم ( کمر و سینه ها ) با نظر دکتر داروی بتاهیستین رو جایگزین کردم و خیلی کم تاثیر داشت . الان 15 روزه که قرص ها تموم شده . جوش زدن ها خیلی کمتر شد اما متوقف نشده و جای جوش ها هنوز هست. به دکتر پوست مراجعه کردم ایشون میگن جوش به دارو هیچ ربطی نداره . آیا این درسته ؟ من تا به حال هیچ جوشی نداشته ام . آیا باید بیشتر صبر کنم یا دارو مصرف کنم ؟ با تشکر


دکتر فاطمه عندلیب :

با سلام. قرصهایی که شما مصرف کرده اید، جوش ایجاد نمی کنند. احتمالا بروز جوشها با مصرف دارو همزمانی داشته است. درمان جوش صورت را شروع کنید. [1400-12-16]


پاسخ سوال پزشکیجوش صورت

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، بن بست پارکینگ عمومی توحید ، مجتمع آسمان ، طبقه چهارم
تلفن : 36260819 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
درمان قطعی آرتریت پسوریازیسدکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
خال بکر چیست و چه عواملی باعث ایجاد خال بکر میشوند؟دکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]
راهکارهای تسریع رشد ابروهادکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
رفع صافی کف پا با حرکات اصلاحیدکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
بیماری پوستی پسوریازیس را بشناسیمکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
ماندگاری تزریق ژل به چه عواملی بستگی دارد؟کلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
چطور بفهمم او معتاداست يا نه؟ - قسمت دومدکتر محمد آذربایجانی [ اعصاب ، روان و مشاوره ]
همه چیز درباره تزریق ژل الانسهدکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]
لیفت گوشه های لب با تزریق بوتاکسدکتر مینا دادگر [ پوست ، مو و زیبایی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت