سوال :

با سلام دکتر من کپسول ایزوترتینوئین هگزال استفاده میکنم و این دارو باعث شده که مخاط داخلی بینیم به شدت خشک بشه و هر وقت اقدام به تمیز کردن بینیم میکنم خون دماغ میشم توصیه شما برای این مشکل چیه با تشکر


دکتر جمال الدین حسن زاده :

هر بار که مخاط بینی رو با آب خیس میکنید قبل از خشک شدن با یک پماد چرب کننده مانندویتامین آ ی چشمی چرب کنید. [1401-02-18]


پاسخ سوال پزشکیراکوتان

آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
علل و عوامل ایجاد آسم در کودکان چیست ؟دکتر محمد رضا مدرسی [ فوق تخصص ریه و دستگاه تنفسی کودکان ]
دلایل ایجاد منگوله پوستی و فرق آن با زگیلدکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]
چرا چشم آب سیاه می آورد؟دکتر بهرام اشراقی [ فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم ]
آیا جای بخیه عمل ماموپلاستی باقی می ماند؟ روش مراقبت و ترمیمدکتر سید محمد رضا حکیمیان [ بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان ]
شایع ترین و مهمترین مشکلات و بیماری های ارتوپدی در کودکاندکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
ترمیم دندانهادکتر کاملیا فرمند [ دندانپزشک ]
درباره سرطان سینه بیشتر بدانیددکتر سید محمد رضا حکیمیان [ بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان ]
سوالات رایج در مورد ایمپلنت - قسمت پنجمدکتر بیژن موحدیان [ متخصص جراحی فک و صورت و زیبائی ]
جوانسازى اطراف چشمدکتر بهرام اشراقی [ فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت