سوال :

سلام دختری هستم 27ساله که به تشخیص متخصص غدد دچار کم کاری خفیف تیروئید شدم و 40 روزه نصف قرص لووتيروکسين مصرف میکنم. در این مدت دچار ریزش موی شدید شدم. امکان داره علت این ریزش مصرف این قرص باشه ؟ خوردن این قرص را قطع کنم؟ با سپاس


دکتر فاطمه عندلیب :

با سلام خیر مصرف لووتیروکسین ریزش مو ایجاد نمی کند ولی کم کاری تیروئید می تواند باعث ریزش مو شود. [1400-12-16]


پاسخ سوال پزشکیریزش مو تیروئید

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، بن بست پارکینگ عمومی توحید ، مجتمع آسمان ، طبقه چهارم
تلفن : 36260819 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
اقدامات بعد از میومکتومیدکتر منصوره پژمان منش [ متخصص جراحی زنان ، زایمان و فلوشیپ نازایی ]
آشنایی با علائم بیماری سیفلیس و راه های درمان آندکتر سهیلا طاهری [ متخصص پوست و مو ]
زگیل تناسلی با چه روشی درمان می شود؟دکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]
هایفوتراپی؛ اکسیر جوانیدکتر پرستو خسروانی [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
رفع حلقه های تیره اطراف چشمدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
چه زمان باید برای درمان گودی کمر به پزشک مراجعه کرد؟دکتر احمد شکرچی زاده [ متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات ]
ماموگرافی برای چیست و کجا انجام میشود؟دکتر محمد اعظمی [ متخصص رادیولوژِی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت