سوال :

سلام خانم دکتر دختری 20 ساله هستم.حدود 4 ماه روزی دو عدد قرص راکوتان طبق نظر پزشکم مصرف کردم و بخاطر تغییرات قابل ملاحظه ای ک داشتم دکتر تشخیص داد که در ماه پنجم دوز مصرفم را کمتر کنم.الان در ماه پنجم هستم ولی خارش شدید در کل بدنم دارم و صورتم هم ملتهب شده.خیلی نگرانم.میخواستم دلیلش رو بدونم و اینکه باید چکار کنم? ممنون


دکتر هما فاتحی :

راکوتان پوست را خشک میکند و احتمال دارد خارش به این علت باشد .مراقبتهای پوست خشک را انجام دهید ضمنا جهت انجام ازمایشاتی از جمله تست کبد به پزشکتان مراجعه کنید. [1400-12-13]


پاسخ سوال پزشکیراکوتان جوش صورت

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
علل و عوامل ایجاد آسم در کودکان چیست ؟دکتر محمد رضا مدرسی [ فوق تخصص ریه و دستگاه تنفسی کودکان ]
مزایای الکس سرد کوترا برای لیزر موهای زائد چیست؟دکتر فاطمه عندلیب [ متخصص پوست و مو ]
۱۵ راه کاهش کمردرد مزمندکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
بهترین مارک ژل لب با ماندگاری بالادکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]
سفالومتری یا سفالوگرام چیست ؟دکتر غلامرضا سیف [ متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ]
اسپرم اهدایی از برادر، برادر شوهر و دیگر آشنایاندکتر عنایت الله ایزدی [ متخصص کلیه و مجاری ادراری ]
تشخیص پوسیدگی دندان از روی عکس رادیولوژیدکتر محمد اعظمی [ متخصص رادیولوژِی ]
زاویه سازی صورت مرداندکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
اختلال وسواس فکریدکتر محمد والی پور [ متخصص روانپزشکی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت