سوال :

سلام، من دختری 24 ساله هستم که حدود 6 ماه آکنوترون مصرف کرده ام و حدود 2ماهی است که از درمان فارغ شده ام، همیشه موهای نازک و کم پشتی داشتم که یک مسأله ی ارثی است، اما مدتی است که ریزش موهایم بیشتر شده تا حدی که از لابلای ساقه ها گردیه جلوی سرم را مشاهده می کنم. لازم به ذکر است که برای ادامه تحصیل مطالعه می کنم; امکان ریزش شاید به اثر درس خواندن بیشتر شده باشد؟ ضمنا لرزش دست زیادی هم دارم. لطفا کمکم کنید. ممنون


دکتر علیرضا واعظ شوشتری :

به احتمال زیاد ریزش شما مربوط به اکنوترن است در این صورت چند ماه دیکر ریزش تان قطع میشود [1401-09-03]


پاسخ سوال پزشکیراکوتان ریزش مو

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 91620100 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
درباره درمان جوش بیشتر بدانیدکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
شایع ترین عوامل بروز دیسک گردن در جوانیدکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
برای درمان سیاتیک چه باید کرد؟دکتر علی فرخانی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
علت حس نداشتن نوك سينه بعد پروتز چیست؟دکتر سید محمد رضا حکیمیان [ بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان ]
چرا همه افراد باید از کرم مرطوب کننده استفاده کنند؟دکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
روده تحريك پذير: قسمت اول (IBS)دکتر محمد والی پور [ متخصص روانپزشکی ]
خشکی لب ها چه دلیلی دارد و درمان آن چیست؟دکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]
گیر افتادن عصب اولنار و درد دستدکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
تبخالدکتر کاملیا فرمند [ دندانپزشک ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت