facebook instagram telegram www.pezeshkonline.ir
لیزر الکساندرایت؛ بروزترین دستگاه لیزر موی زائد
دکتر پرستو خسروانی - متخصص پوست ، مو و زیبایی

لیزر الکساندرایت؛ بروزترین دستگاه لیز ...

دکتر پرستو خسروانی [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]

آدرس وب سایت : www.drkhosravani.ir
آدرس مطب : شهرکرد خیابان کاشانی نبش خیابان وارث جنب اداره حج و اوقاف کوچه بیست وچهار تلفن مطب : 32263360 - 038
لیزر الکساندرایت؛ بروزترین دستگاه لیزر موی زائد

لیزر الکساندرایت کندلا آمریکایی لیزر موهای زائد کلینیک دکتر پرستو خسروانی بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی شهرکرد، تهران و ایران

لیزر موهای زائد یکی از موثرترین روش‌ ها برای از بین بردن موهای زائد به طور دائمی می‌ باشد. لیزر موهای زائد روشی ایمن، مؤثر و دائمی نسبت به هر روش دیگری مانند اپیلاسیون، تراشیدن، اصلاح و الکترولیز است. لیزر موهای زائد برای افرادی مناسب است که پوست روشن و موهای ضخیم و تیره دارد. لیزر موهای زائد همچون هر گونه عمل زیبایی دیگری برای برخی افراد کاربرد چندانی ندارد یا ممنوع است و استفاده از آن باعث آسیب رساندن به پوست بدن می‌ شود. ما در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر پرستو خسروانی ابتدا پوست و موی شما را ارزیابی می‌ کنیم، سپس درباره تاریخچه پزشکی شما گفتگو می‌ کنیم تا اطمینان حاصل شود که شما برای درمان با لیزر مناسب هستید و به هر سوالی که ممکن است در مورد درمان داشته باشید پاسخ می‌ دهیم.

مزایای لیزر الکساندرایت
- نفوذ لیزر الکساندرایت به پوست دارای میزان بسیار خوب است.
- کارایی لیزر الکساندرایت برای موهای ریزتر و نازک‌تر که بیشتر لیزرهای دیگرقادر به از بین بردن آنها نیستند، ممکن شده است.
- روی پوست‌های با رنگ روشن لیزر الکساندرایت بسیار موثر است.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد
از بین بردن موهای زائد با لیزر درمانی بسیار موثر است، اما نباید انتظار داشت پس از فقط یک جلسه تمام موهای زائد از بین برود. برای از بین بردن موهای زائد اکثر نواحی بدن باید 6 تا 8 جلسه درمان انجام شود، تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

فواصل جلسات لیزر موهای زائد
برای اینکه در نهایت پوست بدن شما بدون مو شود باید چند جلسه درمان در فواصل 6 تا 8 هفته‌ای انجام شود تا تمام موهای ناحیه مورد نظر در پروسه درمان در سیکل رشد فعال قرار بگیرند و از بین بروند.

دوران بهبود بعد از لیزر موهای زائد
بیماران می‌توانند فعالیت‌ های روزمره را بلافاصله پس از درمان دنبال کنند. برای کاهش قرمزی و ورم احتمالی به بیمار توصیه می‌ شود تا یخ روی ناحیه درمان بگذارد و از کرم ضدآفتاب با SPF 30 یا بالاتر برای جلوگیری از تغییر رنگ پوست و محافظت از پوست استفاده کند.
تیغ زدن یا کوتاه کردن موها روش قابل قبول برای کنترل موها بین جلسات درمان است و استفاده از موچین، بند یا وکس در طول لیزر درمانی ممنوع است چون مراحل رشد مو را مختل می‌کند و نتیجه را تحت الشعاع قرار می‌ دهد.

عوارض جانبی لیزر موهای زائد
خطرات ناشی از لیزر موهای زائد بسیار کم است است و به شکل عوارض جانبی مانند قرمزی، ورم، هیپرپیگمانتاسیون، هیپوپیگمانتاسیون، تاول و کبودی پس از لیزر پدیدار می‌شود. عوارض جانبی دائمی به ندرت بروز می‌ یابد و اگر عوارضی پدیدارشود معمولاً ظرف کمتر از چند روز برطرف می‌ شود.
مشاور لیزر درمانی کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر خسروانی خطرات و عوارض جانبی احتمالی را قبل از شروع درمان به متقاضیان اطلاع می‌ دهند. همچنین نسخه ای از «توصیه‌ های قبل و بعد از لیزر موهای زائد» را در اختیار آنها قرار می دهند.

برای مشاوره رایگان با این شماره تماس بگیرید
09056057002

دکتر علیرضا واعظ شوشتری - متخصص پوست و مو
پیامهای بهداشتی
آیا میدانید چاقی ، اصلی ترین عامل خطرآفرین ،اما مهارشدنی در دیابت نوع 2 (غیر وابسته به انسولین) است ؟


مطالب پزشکی پر بازدید
وب سایت های پر بازدید پزشکان