دکتر محسن سلیمانی - پوست و مو

با چه روشهایی زیبایی و جوانی صورت بر میگردد؟

دکتر محسن سلیمانی [ پوست و مو ]آدرس وب سایت : www.drsoleimani.com
آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شریعتی ، بعد از اورژانس بیمارستان شریعتی ، طبقه دوم بانک آینده ،کلینیک پوست ومو بهین تلفن مطب : 36290689 - 031

بالا رفتن سن، باعث تخریب اجزای شکل دهنده به پوست می شود. پروتئین های کلاژن و الاستین از جمله ی این اجزا هستند که بر زیبایی و جوانی پوست تأثیر بسیار دارند. سیگار کشیدن، ورزش نکردن، آلودگی هوا، قرار گرفتن در معرض اشعه های مضر نور خورشید و تغذیه نامناسب در کنار بالا رفتن سن، باعث تخریب و تحلیل رفتن پوست می شوند. یکی دیگر از شرایطی که ممکن است صورت را پیر نشان دهد کاهش حجم صورت است که به خاطر تحلیل بافت چربی ایجاد می شود. اغلب کاهش حجم صورت در نواحی زیر چشم، گونه، نیمه تحتانی صورت و اطراف لب و بینی رخ می دهد.در بیشتر تکنیک های جوانسازی، پوست تحریک به کلاژن سازی شده و فرآیند خود ترمیمی را آغاز می کند. رفع چین و چروک، افزایش خاصیت کشسانی پوست، جبران حجم از دست رفته، بهبود رنگ و درمان لک و لیفت پوست نیز از جمله سازوکارهای تکینک های مختلف جوانسازی پوست است.

یکی از اقداماتی که در کلینیک پوست ، زیبایی و کاشت موی دکتر محسن سلیمانی به شما مراجعین عزیز ارائه می گردد؛ روشهای زیبایی و جوانسازی پوست صورت است. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از این روشها و هماهنگی با این مرکز از طریق تماس با جهت کسب اطلاعات کامل در زمینه روشهای درمان ریزش مو و رزرو نوبت می توانید با شماره تلفن 36290689 - 031 تماس حاصل فرمایید.

روش های جوانسازی پوست

جراحی لیفت صورت

امروزه تکنیک های مختلف با نتایج بسیار خوب برای جراحی لیفت صورت وجود دارد. این تکنیک ها در میزان و محل برش جراحی و دسترسی به لایه های مختلف صورت با هم فرق دارند و درصد نتایج مثبت هر روش بسته به نوع روش جراحی لیفت صورت و سن بیمار و میزان پیری و افتادگی بافت های صورت متفاوت می باشد. برای جراحی لیفت صورت معمولاً برش های جلوی گوش و پشت گوش نیاز می باشد که وسعت این برش بستگی به نظر جراح پلاستیک بر پایه معاینه صورت بیمار تعیین می گردد.

لیزر فرکشنال CO2

جوانسازی با لیزر فرکشنالCO2 نوعی درمان پوستی است که برای کاهش جای جوش ، چین وچروک های عمیق و سایر ناهنجاری های پوستی انجام می شود. لیزر فرکشنال یک روش غیرتهاجمی است که با استفاده از لیزر دی اکسید کربن، لایه های خارجی و آسیب دیده پوست را از بین می برد. لیزر فرکشنال با هدف قرار دادن لایه اول و دوم پوست به بازسازی کلاژن و تحریک رشد آن کمک می کند. لیزر تنها قسمت های آسیب دیده پوست را تحت تأثیر قرار می دهد و از این طریق زخم ها و آسیب های پوستی را درمان می کند.

هایفوتراپی

ساز و کار مورد استفاده در روش هایفوتراپی بر اساس اولتراسوند ساده یا همان امواج صوتی است. با این تکنولوژی، پزشک انرژی امواج صوتی را در عمق دلخواهی در لایه های زیرین پوست متمرکز می کند، بدون اینکه آسیبی به سطح پوست برساند. این روش در یک جلسه و بدون تحمل درد و زمان و هزینه زیاد، از بهترین شیوه های حال حاضر در دنیا برای لیفت صورت است.

اندولیفت

اندولیفت روشی نوین به منظور تحریک بافت های عمقی جهت ساخت کلاژن های جدید به منظور کاهش افتادگی پوست و سفت سازی آن می باشد. در این روش، فیبری بسیار نازک (بدون نیاز به ایجاد سوراخ در بافت) وارد پوست می شود، سپس در حد فاصل درم عمقی و بافت چربی قرار داده می شود. لیزر دایود از طریق فیبر دیگری به این فیبر متصل می گردد. با جا به جا کردن فیبر اندولیفت در این ناحیه، انرژی لیزر دایود در طیف مادون قرمز تابانده می شود که منجر به سفت سازی سریع پوست، فعال سازی ساخت مجدد کلاژن ها، اصلاح زوایای صورت و گردن افزایش حرارت و تحریک ساخت عروق و فعال سازی عملکرد متابولیک ماتریکس خارج سلولی می شود. نور لیزر تولید شده پس از عبور از فیبر نوری وارد بافت می شود که منجر به سفت سازی پوست، ذوب شدن چربی های انباشته شده موضعی، تحریک سنتز کلاژن ها که در اثر آن چند ماه بعد نمایان می شود.

روشهای جوانسازی صورت

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی از روش های غیرتهاجمی و بدون نیاز به جراحی است. کربوکسی تراپی با استفاده از دستگاه مخصوص و تزریق کربن دی اکسید به زیر پوست انجام می شود. در درمان سلولیت، گودی زیر چشم ، از بین بردن چین و چروک ها و ترک های پوستی (در اثر کشش) کاربرد دارد. کربوکسی تراپی را می توان در بخش های مختلف بدن مانند پلک، گردن، صورت، دست ها، شکم، باسن و پاها استفاده کرد.

لیفت با نخ

‎روش جدید برای لیفت صورت که در آن نخ های مخصوص که روی آنها مخروط های بسیار ظریف نصب شده و یا نخ های خاردار از طریق یک سوزن ظریف به داخل بافت زیر پوست هدایت می گردند و به پوست صورت شکل داده می شود یا به عبارتی لیفت می گردد.

لایه برداری شیمیایی

روش لایه برداری شیمیایی از طریق رفع جای زخم، لکه های پیری و کک ومک ظاهر چهره را بهتر کرده و آثار پیری پوست را کاهش می دهد. لایه برداری شیمیایی با استفاده از مواد شیمیایی، بیرونی ترین لایه پوست را برداشته تا لایه جوانتری از پوست نمایان شود و بدین شکل بافت پوست صورت بیمار را بهبود بخشد.

میکرودرم ابریژن

این روش برای انجام فرایندهای دیگری مثل لایه برداری شیمیایی آمادگی ایجاد می کند؛ چون میکرودرم ابریژن لایه های خارجی پوست را از شر سلول های مرده خلاص می کند و گردش خون را در پوست افزایش می دهد، بنابراین این روش پوست را شاداب و درخشان کرده و همچنین درعین حال کمک می کند تا لایه بردارهای شیمیایی به لایه های عمیق تر پوست نفوذ کنند.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ نوعی درمان است که طی آن از سوزن های کوچکی برای ایجاد سوراخ های بسیار کوچک بر روی پوست استفاده می شود. این نقاط بسیار کوچک باعث می شود که فرایند ترمیم زخم در بدن تحریک شده و سلول های پوستی تجدید شوند. با بازسازی پوست فرایند تولید کلاژن و الاستین تحریک می شود تا تقریباً خیلی سریع تأثیر پر شدن صورت نمایان شود. همچنین این روش می تواند به رفع دیگر مشکلات پوستی مثل جای زخم، لکه های تیره و آفتاب سوختگی و علائم پیری پوست کمک کند.

بوتاکس

تزریق بوتاکس معمولاً چین و چروک های صورت را کاهش داده و یا آنها را برطرف می کند. این ماده در زیر پوست ناحیه اطراف چشم، پیشانی و دهان تزریق شده تا چین و چروک های دور چشم ، خط اخم و خطوط نگرانی و چین وچروک گردن برطرف شود. بوتاکس که از پروتئین تصفیه شده ساخته می شود تکانه های عصبی را مسدود و عضلات را ضعیف می کند تا چین و چروک ها کاهش پیدا کنند و بدین شکل به چهره ظاهری جوانتر می بخشد. پزشک به درون عضلاتی که موجب بروز چین و چروک و خطوط روی پیشانی می شوند چندین تزریق بسیار کوچک انجام می دهد.

تزریق ژل

تزریق ژل جهت بازیابی حجمی از چربی که به ویژه در اثر افزایش سن، قرار گرفتن طولانی در معرض نور خورشید و سیگار کشیدن کاهش پیدا کرده استفاده می شوند. ژل های قابل تزریق در زیر چشم، در چین های اطراف بینی، دهان و جهت حجم دهی و فرم دهی مجدد به لب ها و صورت استفاده می شوند.

تزریق چربی

روش تزریق چربی شامل استفاده از سلول های چربی بیمار و ذخیره این چربی به ناحیه ای موردنیاز می باشد، بنابراین این روش یک راهکار عملی برای رفع این مشکل است. در تزریق چربی از بافت چربی بدن استفاده می کنند. چربی های ران یا شکم را بر میدارند و پس از پاکسازی، آن را به زیر پوست صورت یا مناطق دیگر تزریق می کنیم. کاربردهای این روش، پر کردن چین و چروک، درمان افتادگی پوست، حجم دهی به لب ها و جوانسازی پشت دست است.

مزوتراپی

مزوتراپی یک نوع روش درمانی تزریقی است که طی آن مواد مغذی به لایه هایی از پوست که در آن بازسازی و رشد سلول انجام می گیرد، ارسال می شود. به وسیله مزوتراپی می توان ویتامین ها، آمینواسیدها، مواد معدنی، اسید هیالورونیک و تمامی عناصر ضروری برای سلامتی سلول های پوستی را به منطقه مورد نظر فرستاد. این روش درمانی پوست خسته و تیره، خشک، بی حال و فرسوده و چین وچروک های سطحی را بهبود داده و برای نرم کردن پوست در قبل و بعد از عمل روش مطلوب و مناسبی است.

پی آر پی

پی آر پی (PRP) جهت جوانسازی پوست صورت، پس از روش های بدون نیاز به جراحی به روشی پر درخواست تبدیل شده است. پی آر پی یک نوع روش درمانی است که طی آن از پلاکت های خون فرد جهت تحریک فرایند رشد کلاژن، کمک به بهبود رنگ و بافت پوست و بازیابی حجم ازدست رفته صورت، استفاده می شود. حجم خون گرفته شده از بدنتان به تعداد مناطقی که می خواهید تحت درمان قرار گیرد بستگی دارد. معمولاً خون گرفته شده حدود 10 تا 30 میلی لیتر است. سپس خون به مدت 8 تا 10 دقیقه درون سانتریفیوژ قرار داده می شود. پس از جداسازی سلول ها، پلاکت های غنی استخراج شده و در ناحیه ای از پوست که به جوانسازی نیاز دارد تزریق می گردد.

لیزر

چین و چروک، آکنه پوستی ، کک و مک و لکه، خشکی و پوسته شدن از شایع ترین مشکلات پوستی هستند که در گذر زمان یا در اثر مراقبت های نادرست به وجود می آیند. یکی از راه های پیشگیری و مراقبت بیشتر از پوست صورت روش های جوانسازی پوست است. با انجام روش های مختلف جوانسازی پوست می توانید به میزان قابل توجهی از پیری پوست جلوگیری کنید.

صفحه اينستاگرام دکتر سليماني

مراقبت های پوستی

  1. هر روز ضد آفتاب بزنید. از کرم های ضد آفتاب با SPF بالای ۳۰ استفاده کنید و برند مناسبی بخرید. این ضد آفتاب ها از پوست شما در برابر اشعه های UVA و UVB مراقبت می کنند. اشعه ی UVA آفتاب به طور مستقیم باعث پیری پوست می شود.
  2. برنزه نکنید. در واقع چیزی که باعث تیره شدن رنگ پوست می شود، همین اشعه ی پیرکننده و مضر UV است. یادتان باشد که سولاریوم نیز با اشعه ی UV کار می کند. اشعه ی فرابنفش یا UV باعث تغییر رنگ پوست، ایجاد لکه های پوستی و از بین رفتن رشته های کلاژن و الاستین پوست می شود.
  3. عینک آفتابی بزنید. عینک فقط محافظ چشم های شما نیست؛ بلکه از پوست حساس و ظریف اطراف چشم ها نیز مراقبت می کند.
  4. سیگار نکشید. مصرف دخانیات باعث افزایش سرعت از بین رفتن کلاژن های پوست می شود. همچنین با تنگ کردن عروق پوستی، کاری می کند تا اکسیژن و مواد مغذی مورد نیاز پوست به خوبی تامین نشود.
  5. نوشیدنی های الکلی مصرف نکنید. مصرف الکل باعث کم آبی پوست شده و به مرور زمان به پوست شما آسیب می زند.
  6. چاق و لاغر نشوید. چاق و لاغر شدن مداوم برای پوست ضرر زیادی دارد. هم از جهت این که ممکن است باعث افتادگی پوست و از بین رفتن بالشتک های چربی زیر آن شود و هم از این جهت که استرس زیادی را به بدن تحمیل می کند.
  7. پوست خود را با ملایمت بشویید. سابیدن یا کیسه کشیدن پوست صورت باعث تحریک پوست می شود. این تحریکات پوستی باعث افزایش سرعت پیری پوست می شوند. پوست خود را با ملایمت بشویید و برای پوست صورت از شوینده های مخصوص استفاده کنید.
  8. صورت خود را دوبار در روز و بعد از تعریق شدید بشویید. تعریق و آلودگی های محیطی می تواند باعث تحریک پوست شوند.
  9. آبرسانی و کرم های مرطوب کننده فراموش نشوند. کرم های مرطوب کننده یا دیگر محصولات آبرسان باعث می شوند که پوست آب خود را از دست ندهد. کم آبی پوست یکی از علل اصلی پیری و آسیب دیدن پوست است.
  10. از رتینول ها یا رتینوئیدها استفاده کنید. این محصولات مراقبتی از روند پیری پیشگیری کرده و به حفظ جوانی و جوانسازی پوست کمک می کنند. برای خرید رتینوئیدها نیاز به نسخه ی پزشک دارید؛ ولی رتینول ها بدون نسخه قابل خریداری هستند. این محصولات شکل هایی از ویتامین A هستند.

کلینیک تخصصی بهین در اصفهان از تکنیک پیشرفته و نوین لیزرتراپی پس از کاشت مو استفاده میشود. بدین منظور از دستگاه لیزری استفاده می شود که به طور اختصاصی به همین منظور ساخته شده است و پرتوهای درمانی لیزر کم توان (لیزر سرد) را به طور مستقیم به سر می تاباند. در این مجموعه لیزرتراپی روشی موثر برای درمان ریزش مو نیز شناخته می شود. همچنین در صورتی که شما دچار ریزش مو و یا کم پشت شدن به علت های مختلف هستید، لیزرتراپی می تواند به شما در بازگرداندن موها و اعتماد به نفستان کمک کند. علاوه براین در کلینیک بهین اصفهان، روشهای دیگری نیز مانند مزوتراپی و پی آر پی برای درمان ریزش مو و پرپشت شدن مو وجود دارد. جهت کسب اطلاعات کامل در زمینه روشهای درمان ریزش مو و رزرو نوبت می توانید با شماره تلفن 36290689 - 031 تماس حاصل فرمایید.


درباره این موضوع مطالب دیگر را هم مطالعه نمایید

درماپن چیست و چه کاربردهایی دارد؟

دکتر محسن سلیمانی[ پوست و مو ]تاریخ انتشار : 1401-06-25تاریخ بروز رسانی : 1401-06-27

جوانسازی پوست با هایفوتراپی

دکتر فاطمه عندلیب[ متخصص پوست و مو ]تاریخ انتشار : 1401-06-25تاریخ بروز رسانی : 1401-06-27

مزوژل چیست و چه کاربردی دارد؟

دکتر فاطمه عندلیب[ متخصص پوست و مو ]تاریخ انتشار : 1401-06-16تاریخ بروز رسانی : 1401-06-20

کاربرد لیزر جنسیس

دکتر محسن سلیمانی[ پوست و مو ]تاریخ انتشار : 1401-06-15تاریخ بروز رسانی : 1401-06-20

مزوژل جالپرو چیست؟

دکتر فاطمه عندلیب[ متخصص پوست و مو ]تاریخ انتشار : 1401-06-13تاریخ بروز رسانی : 1401-06-16

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند؟

دکتر محسن سلیمانی[ پوست و مو ]تاریخ انتشار : 1401-06-11تاریخ بروز رسانی : 1401-06-13

ورزش بعد از تزریق چربی به صورت

دکتر هما فاتحی[ پوست و مو ]تاریخ انتشار : 1401-06-09تاریخ بروز رسانی : 1401-06-12

ژل پاژ چیست و چه کاربردی دارد؟

کلینیک پوست صدف[ پوست ، مو و زیبایی ]تاریخ انتشار : 1401-06-07تاریخ بروز رسانی : 1401-06-09

لیفت میدفیس با تزریق فیلر

دکتر رامین مدرسی[ پوست ، مو و زیبایی ]تاریخ انتشار : 1401-05-26تاریخ بروز رسانی : 1401-06-01

لیزر کربن پیل؛ مراحل انجام کربن پیل با لیزر و لایه برداری پوست

کلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]

تخم مرغ چند عدد در هفته مجاز است ؟

پروانه کاظمی [ کارشناس ارشد تغذیه ]

لکه های رنگارنگ دور گردن و سر شانه

دکتر رضا رباطی [ متخصص پوست و مو ]

سیانوز ( کبودی ) در کودکان

دکتر فریدون آشنایی [ فوق تخصص بيماريهای قلب اطفال ]

نکاتی در مورد مصرف مغزها و سن شروع آن در کودکان

شهزاد محمدیان [ متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا ]

سونوگرافی بقایای بعد از سقط جنین

دکتر جواد فرخی [ متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ]

پرسش های متداول لیزر فرکشنال

دکتر کاوه کریمی راد [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]

رژیم غذایی بعد از جراحی روده بزرگ

پروانه کاظمی [ کارشناس ارشد تغذیه ]

آرتروز های ناحیه گردنی

شبکه اطلاع رسانی پزشک آن لاین [ پرتال اطلاع رساني ]

مشكلات پوستی همراه با مصرف کورتون

کلینیک پوست ارکیده [ پوست ، مو و زیبایی ]

علائم و نشانه های پیری پوست چیست؟

[ 1401-06-28 ]دکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]

لیزر کربن پیل؛ مراحل انجام کربن پیل با لیزر و لایه برداری پوست

[ 1401-06-27 ]کلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]

سونوتراپی آلت برای درمان مشکلات جنسی مردان

[ 1401-06-27 ]دکتر محمد اعظمی [ متخصص رادیولوژِی ]

عوارض کاهش وزن و لاغری برای پوست صورت و بدن چیست؟

[ 1401-06-27 ]دکتر علیرضا واعظ شوشتری [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]

آیا خالکوبی یا تاتو به طور کامل پاک میشود؟

[ 1401-06-27 ]دکتر محسن سلیمانی [ پوست و مو ]

مراقبت های پس از جراحی لیزری دیسک گردن

[ 1401-06-27 ]دکتر احمد شکرچی زاده [ متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات ]

خطرات امواج فراصوت سونوگرافی

[ 1401-06-27 ]دکتر غلامرضا سیف [ متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ]

درمان قفل شدن انگشتان دست با روشهای سرپایی طب فیزیکی

[ 1401-06-27 ]دکتر سلمان فلاح [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]

تفاوت متخصصان نفرولوژی و اورولوژی در چیست؟

[ 1401-06-27 ]دکتر پیمان صالحی [ متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری ]

علت خطوط روی ناخن و راه های درمان آنها

[ 1401-06-27 ]دکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]

عوارض و مراقبت های بعد از جراحی فلپ پستان

[ 1401-06-27 ]دکتر سید محمد رضا حکیمیان [ بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان ]

علائم و درمان شکستگی آرنج دست

[ 1401-06-27 ]دکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]

نکاتی که لازم است قبل از بلفاروپلاستی بدانید

[ 1401-06-27 ]دکتر بهرام اشراقی [ فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم ]

اوستئیت پوبیس یکی از علل درد کشاله ران

[ 1401-06-27 ]دکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]

ریزش سکه ای ریش و موی سر چه علل و درمانی دارد؟

[ 1401-06-27 ]دکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]

درماپن چیست و چه کاربردهایی دارد؟

[ 1401-06-25 ]دکتر محسن سلیمانی [ پوست و مو ]

کاربرد و عوارض اسپیرونولاکتون برای پوست

[ 1401-06-25 ]دکتر هما فاتحی [ پوست و مو ]

جوانسازی پوست با هایفوتراپی

[ 1401-06-25 ]دکتر فاطمه عندلیب [ متخصص پوست و مو ]

تزریق فیلر به شقیقه برای درمان فرو رفتگی شقیقه ها

[ 1401-06-25 ]دکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]

سونوگرافی داپلر رنگی عروق بند ناف و جفت (رد IUGR)

[ 1401-06-25 ]دکتر جواد فرخی [ متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ]

علل تورم بیضه ها

[ 1401-06-25 ]دکتر امیر بهنام فر [ فلوشیپ جراحی سرطان های دستگاه ادراری و تناسلی ]

جوانسازی و رفع پف زیر چشم با اندولیفت

[ 1401-06-22 ]دکتر علیرضا واعظ شوشتری [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
دکتر میترا مولائی نژاد - متخصص سلامت جنسی و باروری
دکتر میترا مولائی نژاد

متخصص سلامت جنسی و باروری


www.drmolaei.ir
دکتر علیرضا واعظ شوشتری - متخصص پوست ، مو و زیبایی
دکتر علیرضا واعظ شوشتری

متخصص پوست ، مو و زیبایی


www.drvaez.ir
دکتر لادن ناظمی - پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی
دکتر لادن ناظمی

پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی


www.doctornazemi.ir
دکتر رامین مدرسی - پوست ، مو و زیبایی
دکتر رامین مدرسی

پوست ، مو و زیبایی


www.doctormodaresi.ir
دکتر جواد فرخی - متخصص رادیولوژی و سونوگرافی
دکتر جواد فرخی

متخصص رادیولوژی و سونوگرافی


www.doctorfarokhi.ir
دکتر عنایت الله ایزدی - متخصص کلیه و مجاری ادراری
دکتر عنایت الله ایزدی

متخصص کلیه و مجاری ادراری


www.izadidr.ir
دکتر سید سلمان فاطمی - متخصص داخلی مغز و اعصاب
دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


www.dr-salmanfatemi.ir
دکتر محمد اعظمی - متخصص رادیولوژِی
دکتر محمد اعظمی

متخصص رادیولوژِی


www.radiologymarkazi.ir
دکتر احمد شکرچی زاده - متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات
دکتر احمد شکرچی زاده

متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات


www.drshekarchizadeh.ir
دکتر غلامرضا سیف - متخصص رادیولوژی و سونوگرافی
دکتر غلامرضا سیف

متخصص رادیولوژی و سونوگرافی


www.drseif-radiology.ir
دکتر سلمان فلاح - متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
دکتر سلمان فلاح

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی


www.drsalmanfallah.ir
دکتر پیمان صالحی - متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری
دکتر پیمان صالحی

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری


www.drsalehi.ir
دکتر سید محمد رضا حکیمیان - بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان
دکتر سید محمد رضا حکیمیان

بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان


www.drhakimian.com
دکتر بهرام اشراقی - فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم
دکتر بهرام اشراقی

فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم


www.dreshraghi.ir
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت