سوال :

سلام دختری هستم 27ساله که به تشخیص متخصص غدد دچار کم کاری خفیف تیروئید شدم و 40 روزه نصف قرص لووتيروکسين مصرف میکنم. در این مدت دچار ریزش موی شدید شدم. امکان داره علت این ریزش مصرف این قرص باشه ؟ خوردن این قرص را قطع کنم؟ با سپاس


دکتر علیرضا واعظ شوشتری :

خیر ریزش مو بدلیل مشکل تیرویید شماست که ۳-۶ ماه بعد از کنترل تیرویید شما بهبود میابد [1401-02-21]


پاسخ سوال پزشکیریزش مو درمان ریزش مو

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 91620100 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
انواع روش های تشخیص بیرون زدگی دیسک کمردکتر علی فرخانی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
بهترین وضعیت کمر هنگام خوابدکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
علل ایجاد بیماری درماتیت سبورهکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
از بین بردن جای بخیه عمل پلکدکتر بهرام اشراقی [ فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم ]
بیماری فیبروکیستیک پستان چیست؟دکتر سید محمد رضا حکیمیان [ بورد جراحی و فلوشیپ جراحی سرطان ]
گرافی پانورکس تمام دیجیتال در چه مواردی انجام میشود؟دکتر محمد اعظمی [ متخصص رادیولوژِی ]
درمان تعریق شدید با تزریق بوتاکسدکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
چگونه برای سونوگرافی تخمدان آماده شویم؟دکتر محمد اعظمی [ متخصص رادیولوژِی ]
هالوكس والگوس چیست و علت ایجاد آن؟دکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت