سوال :

باعرض سلام وخسته نباشید .دخترم اول دبیرستانن .سه ماهه دچار بیماری لیکن پلان پوست مو شدند وتحت نظر متخصص پوست ومو قرص نیزوپرد ومحلول بتامتازون وIPA استفاده کردن.و با نظر پزشک دوز داروهاشونو کم تاالان که حدود 2هفتست قرص قطع شده.ولی از زمانیکه محلول رو کم کردم ریزش موهاشون بیشتر شد. در حالیکه از محلولشون یه نوبت دیگه باید استفاده کنم.الان نگرانم .نمیدونم چیکارکنم.دسترسی به دکترشون هم ندارم .با تشکر.


دکتر علیرضا واعظ شوشتری :

بستگی دارد که علت ریزش مو چه باشد اگر لیکن پلان باشد شاید باید دوباره درمان خوراکی و موضعی شروع شود یا افزایش دور بدهند ولی شاید علت دیگری دارد به هر حال باید بررسی و معاینه شود [1401-01-23]


پاسخ سوال پزشکیریزش مو درمان ریزش مو

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 91620100 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
بوتاکس ، دیسپورت ،زئومین، نورونوکس ، نوروبلاکدکتر کاوه کریمی راد [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
درباره تزریق ژل گونه بیشتر بدانیددکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
علت سیاهی دور چشم؛ رفع تیرگی دور چشم با روشهای سادهدکتر سهیلا طاهری [ متخصص پوست و مو ]
رفلکسولوژی روشی جدید برای کاهش درد زایماندکتر میترا مولائی نژاد [ متخصص سلامت جنسی و باروری ]
بررسی منیسک های زانو با سونوگرافیدکتر غلامرضا سیف [ متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ]
سرخوردگی و لغزش مهره گردندکتر احمد شکرچی زاده [ متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات ]
درمان آفتاب سوختگیدکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
سندرم پیریفورمیس چیست؟دکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
همه چیز در مورد پروتز چانهدکتر شهریار لقمانی [ فوق تخصص جراحی پلاستیک ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت