سوال :

با سلام و عرض خسته نباشید.نزدیک به یک سال است که از دارو ها و هورمون های بدنسازی استفاده میکنم الان صورتم خیلی جوش زده حتی 30 عدد قرص دکوتان هم مصرف کردم ولی تاثیری نداشت.چکلر کنم دکتر که جوش هام خوب بشه؟


دکتر جمال الدین حسن زاده :

قبل از هر چیز باید اطلاع داشته باشید داروهای هورمونی مورد استفاده در بدنسازی عوارض خیلی زیادی دارد که شاید کمترین اون جوش پوست است. مصرف سرخورد داروی دکوتان هم اشتباه است. این دارو نیز عوارض زیادی دارد و حتما باید درصورت تجویز متخصص پوست و بعد از معاینه مصرف بشه. [1401-03-30]


پاسخ سوال پزشکیجوش صورت

آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

اگر به شانه درد مبتلا هستید این مطلب را بخوانید

دکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]

لکه های رنگارنگ دور گردن و سر شانه

دکتر رضا رباطی [ متخصص پوست و مو ]

ورم پا و مسافرت

دکتر طناز احدی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]

علت زود جذب شدن ژل لب چیست؟

دکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]

تخم مرغ چند عدد در هفته مجاز است ؟

پروانه کاظمی [ کارشناس ارشد تغذیه ]

مشكلات پوستی همراه با مصرف کورتون

کلینیک پوست ارکیده [ پوست ، مو و زیبایی ]

چیت میل چیست؟

شهزاد محمدیان [ متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا ]

نکاتی در مورد مصرف مغزها و سن شروع آن در کودکان

شهزاد محمدیان [ متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا ]

آسیب عصب سیاتیک

دکتر غلامرضا رئیسی [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]

سونوگرافی بقایای بعد از سقط جنین

دکتر جواد فرخی [ متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت