سوال :

سلام اقای دکتر من دوسوال از شما داشتم : 1:ایا استفاده از موبر ها باعث نازک شدن مو میشود؟ 2:اقای دکتر من 2 روزی است از کرم موبر بر روی صورتم استفاده کردم که الان قرمز شده است ایا به مرور زمان این قرمزی از بین میرود؟


دکتر جمال الدین حسن زاده :

1)خیر۲)بله از بین میره ولی دیگه از این مو بر استفاده نکنید. استفاده مجدد باعث تشدید علایم میشه. [1401-02-31]


پاسخ سوال پزشکیموهای زائد

آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
کوچک یا بزرگ بودن فک بالا و پائین و درمان ارتودنسی آندکتر پدرام دانش کاظمی [ متخصص ارتودنسی ]
ریزش مو بعد از زایمان تا کی ادامه دارد؟کلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
بیماریهای دهان و فک و معافیت سربازیدکتر بیژن موحدیان [ متخصص جراحی فک و صورت و زیبائی ]
پلی کلینیک تخصصی ارتوپدی فنی دکتر فروغدکتر بیژن فروغ [ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ]
جلوگیری از خشکی پوست در هوای سرددکتر گیتا فقیهی [ متخصص پوست و مو ]
اختلالات مادرزادی حالب چه هستند؟دکتر پیمان صالحی [ متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری ]
آشنایی با روش پانچ صورت برای درمان اسکاردکتر جمال الدین حسن زاده [ متخصص پوست و مو ]
جوانسازی با لیفت گونه و صورت چگونه است؟دکتر بهرام اشراقی [ فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم ]
اثر تغذیه سالم بر سلامت جسم و روان ـ قسمت اولدکتر محمد والی پور [ متخصص روانپزشکی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت