سوال :

سلام خانمی متولد ابان 59 هستم چند روزی است که بدنم تکه تکه متورم. و قرمز میشود و از سرم تا پام نواحی مختلف خارش شدید غیرقابل تحمل داد.لازم به ذکر است که داروهای زیر رامصرف میکنم: Ritalin 10 روزانه یک نصفه. PROZAC20 روزی یک عدد و Euthyrox50 mg(levothyroxine) تاالان برای ارام شدن دوش اب خنک و تعویض مواد شوینده و تغذیه سالم را امتحان کردم که فایده ای نداشته فقط بر ای کنترلش قرص ستیریزین 10 مصرف کردم موقتی خارش قطع میشود و مجدد عود میکند.


دکتر رامین مدرسی :

با سلام ابتدا با روانپزشک خود راجع به عوارض داروهای تجویز شده مشورت کنید در صورت اطمینان از اینکه کهیر های به وجود آمده از عوارض مصرف داروهای شما نیست به کلینیک و یا پزشک متخصص پوست مراجعه نمایید چرا که درمان هر گونه مشکل پوستی بدون معاینه حضوری امکان پذیر نیست [1401-02-22]


پاسخ سوال پزشکیخارش کهیر

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ
تلفن : 36703885 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
عوارض عمل لیزیک چشمدکتر بهرام اشراقی [ فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم ]
جدیدترین متدهای جوانسازی پوست صورتدکتر پونه دورودی [ کوچینک سلامت و زیبایی ]
روشهای تربیت خلاقیت و نواوریدکتر محمد آذربایجانی [ اعصاب ، روان و مشاوره ]
فیزیوتراپی در منزل برای چه کسانی مناسب است؟آقای امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]
از علائم و تشخیص تا درمان فیبروم رحمدکتر محمد اعظمی [ متخصص رادیولوژِی ]
اختلال دو قطبی و حاملگیدکتر محمد والی پور [ متخصص روانپزشکی ]
فیناستراید (پروپشیا) درمانی دارویی برای مشکل ریزش مودکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت