سوال :

باسلام ووقت بخیرخدمت آقای دکتر.من به مدت 40روزه که قرص آکنوترن(ایزوترتینوئین20)مصرف میکنم.روزی یک عددبعدازناهار.قسمت پشت مچ دوتادستام دراثرمصرف این قرصاکهیرزده.که وقتی بهش آب میخوره تشدیدمیشه.این علایم به نظرتون طبیعیه؟ازچه پمادی استفاده کنم برای درمانش؟باتشکر


دکتر علیرضا واعظ شوشتری :

به نظر من کهیر نیست اگزما است که ممکن است در مصرف این دارو ایجاد شود. کرم مرطوب کننده استفاده کنید اگر اثر نکرد با پزشکتان تماس بگیرید [1401-02-20]


پاسخ سوال پزشکیکهیر اگزما

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 91620100 - 031

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
نحوه انجام لیزر موهای زائددکتر لادن ناظمی [ پوست ، مو و زیبایی ، لیزر درمانی ]
علت درد کتف و شانه هنگام بالا بردن دستدکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
آیا کرونا باعث کم شنوایی می شود؟دکتر سعید ملایری [ شنوایی شناسی ]
کاهش میل جنسی در مبتلایان به سرطان پستان با مهارکننده های آروماتازدکتر میترا مولائی نژاد [ متخصص سلامت جنسی و باروری ]
درمان تبخال و پیشگیری از انتقال آندکتر علیرضا واعظ شوشتری [ متخصص پوست ، مو و زیبایی ]
درمان چین و چروک دور چشمدکتر هما فاتحی [ پوست و مو ]
تشخيص سرطان سينه با سونوگرافیدکتر غلامرضا سیف [ متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ]
پاکسازی پوست، اولین مرحله درمان جوشدکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
کمر دردهای غیر متداولدکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت