سوال :

باعرض سلام وخسته نباشی من پسر19ساله مریض خودتون هستم یک دوره قرص ایزوترتینوئین مصرف کردم و دوباره بهتون مراجعه کردم دوباره همان قرصو تجویزکردی اینبار روزی دو دفعه مصرف میکنم ولی الان لبم تورم کرده وپوسته پوسته شده وبعضی اوقات خون ریزی هم داره یک هفتس که دوباره مصرف میکنم اگه میشه سوال بنده رو جواب بدید ممنون.


دکتر جمال الدین حسن زاده :

خشکی لب در تمامی بیماران مصرف کننده این دارو وجود داره و جای نگرانی نیست. وقتی پوستتون مرطوبه با چرب کننده مانند وازلین چربش کنید. [1401-03-02]


پاسخ سوال پزشکیراکوتان

آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

اندولیفت غبغب چیست؟ هزینه، مزایا، ماندگاری + عکس قبل و بعد

دکتر اکبر مزروعی [ پوست ، مو و زیبایی ]
ژل روان کننده واژن؛ بهترین روان کننده برای رابطهدکتر زهرا صابری [ متخصص زنان و زایمان ]
درد بیضه در مردان ناشی از چیست و چگونه درمان میشود؟دکتر مجید حقیقت [ متخصص کلیه و مجاری ادراری ]
رادیوگرافی قفسه سینه جهت چک کلسیم موجود در قلب و رگهای خونیآقای امید ترکاشوند [ خدمات پزشکی در منزل ]
بوتاکس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانیددکتر فریبا خضرایی [ پوست ، مو و زیبایی ]
درد مفاصل فاست کمر و درمان آندکتر علی نقره کار [ متخصص درد ]
بهترین روش جوانسازی زیر چشم از زبان متخصص پوستکلینیک پوست صدف [ پوست ، مو و زیبایی ]
تست نعوظ شبانگاهی آلت یا ریجی اسکن چیست؟دکتر پیمان صالحی [ متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری ]
بوتاکس دیسپورت چیست و چه کاربردی دارد؟دکتر رامین مدرسی [ پوست ، مو و زیبایی ]
تزریق چربی زیر چشم؛ مزایا، عوارض و مراقبت هادکتر مینا دادگر [ پوست ، مو و زیبایی ]
گروه نرم افزاری پزشک آنلاین | مجری پروژه های مبتنی بر وب در حوزه سلامت و بهداشت